Білобожницька ЗОШ І - ІІІ ступенів - переможець відбіркового етапу конкурсу "Кращий заклад загальної середньої освіти - 2020"

Дата: 06.12.2020 12:21

Під патронатом голови Тернопільської обласної державної адміністрації проходить обласний конкурс «Кращий заклад загальної середньої освіти - 2020». Метою якого є підтримка та популяризація кращого педагогічного досвіду.

Конкурс розпочався 12 листопада та триватиме до 28 грудня. Він відбувається у два етапи. Спершу найкращий навчальний заклад обиратимуть на рівні районів, ОТГ, а під час другого етапу журі визначать остаточних переможців у таких номінаціях: «Кращий заклад загальної середньої освіти I ступеня», «Кращий заклад загальної середньої освіти I-II ступенів-2020», «Кращий заклад загальної середньої освіти I-III ступенів – 2020».

Навчальний заклад оцінюватимуть за такими критеріями: функціонування і дієвість веб-сайту закладу, організація освітнього простору, ефективність використання педагогічного потенціалу, забезпечення розвитку матеріально-технічної та навчально-методичної бази відповідно до вимог Концепції Нової української школи та співпраця з громадськими інституціями, волонтерські ініціативи.

Переможці конкурсу отримають цінні призи та подарунки.

Білобожницька ЗОШ І - ІІІ ступенів - переможець відбіркового етапу конкурсу в ОТГ. Бажаємо успіхів в обласному етапі!