Учитель року - 2021

Дата: 06.12.2020 11:39

Завершився І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021». Кращі з кращих освітян Чортківщини упродовж кількох днів захищали свої проєкти, виконували тестові завдання з фаху та методики викладання навчальних предметів, проводили майстер-класи, представляли власний досвід, демонстрували практичні навички.

Конкурс об’єднав справді творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми знаннями педагогів, які дарують дітям не лише знання, а й надихають, зацікавлюють та мотивують до інтелектуального й духовного зростання в умовах Нової української школи.

Щиро вітаємо активних, творчих педагогів Тетяну Пасічник (учителя математики Звиняцької ЗОШ І – ІІ ступенів ім. М. Галущинського) та Юрія Гузіка (учителя трудового навчання Базарської ЗОШ І – ІІІ ступенів) – переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2021” з блискучою презентацією своїх педагогічних ідей та досягнень. Дякуємо вам за майстерність, натхненну працю та вміння ділитися здобутками. Бажаємо вам творчого потенціалу та невичерпного ентузіазму, ніколи не зупинятися на досягнутому, набувати нового досвіду і впевнено крокувати по життю, здобуваючи перемоги.