Вітання з нагоди Введення в храм Пресвятої Богородиці

Дата: 04.12.2020 17:48

Дорогі жителі громади!

04 грудня ми відзначаємо одне з найбільших релігійних свят - Введення в храм Пресвятої Богородиці.
Цього дня батьки  Пречистої Діви Марії, в трьохрічному віці привели свою доньку вперше до храму в знак подяки Всевишньому за дар батьківства. Це свято спонукає кожного з нас замислитися над вічними християнськими цінностями, наповнює наші серця почуттям віри, надії і любові.
З нагоди величного свята щиро бажаю Вам не втратити ту духовну силу, основою якої завжди була, є і буде християнська віра, а приклад Марії і Її молитовне заступництво скріпляють нас у духовному житті.
Бажаю, щоб цей день  приніс  добро і достаток до Ваших осель, наповнив Ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє, надихнув всіх Вас на добрі справи задля добробуту наших родин, рідного краю та усієї України!

Голова громади   Віктор ШепетаФото без опису