«РОЗПОЧАЛА РОБОТУ ВЕЛИКА БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА»

Дата: 27.11.2020 14:50

26.11.2020 року відбулася перша сесія Білобожницької сільської ради VIII скликання. Голова Білобожницької сільської територіальної виборчої комісії Віолетта Козак доповіла про результати виборів голови та депутатів Білобожницької об’єднаної територіальної громади, які відбулися 25 жовтня 2020 року. На сесію були запрошені представники духовенства, депутат обласної ради Василь Градовий та депутати районної ради Ярослав Пліщук і Василь Градовий. Новообраний сільськой голова та 22 депутати склали присягу і пообіцяли плідно працювати на благо та розвиток громади. Віктор Шепета, у свїй промові, висловив щиру вдячність усім жителям Білобожницької громади, які підтримали його кандидатуру на посаду голови. Зокрема він відзначив: "Дякую, що не повірили усій тій брехні та бруду, якими намагалися мене очернити. Розумію, що кожен голос відданий за мене - це надія і довіра, які я повинен виправдати своє працею. Роботи попереду дуже багато. Обіцяю, що з новим складом депутатів працюватимемо за принципом: чесність, відкритість, прозорість. Зробимо разом громаду кращою"

Всечесні отці та запрошені депутати виступили із вітальними словами та побажаннями наснаги, мудрості, сили та витримки для подальшої праці новообраного сільського голови і депутатів на благо великої Білобожницької об’єднаної територіальної громади, в склад якої увійшли 18 сіл.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)