Привітання з Днем працівників культури!!!!!

Дата: 09.11.2017 16:09

Шановні працівники культури, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва  прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Ваша місія – одна з найпрекрасніших. Ви даруєте нам незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва, без вашого доброго серця, ініціативності, творчої думки та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті.Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі,  а разом з тим, примножуючи  велич нашого краю,  своєю плідною творчою  працею та силою духу  звеличуєте рідну Україну! Завдяки вашій плідній праці та силі духу професійна культура рясно родить вагомими духовними здобутками!!!
Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Добра, Любові і Краси !

Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!