А МИ КОЛЯДУЄМО)))

Дата: 06.02.2017 16:06

Відзвеніли  Різдвяні  свята  колядками,вертепами,віншуваннями. Ще кілька днів і ми попрощаємось із колядою до наступного року. Ось і минулої неділі на базі сільського Семаківського клубу під керівництвом завідувача сектором культури Білобожницької громади,Наталії Миронівни Майхрук,було проведено театразіловане дійство «До Стрітення від Різдва дзвінко лине коляда».Також велику участь у створені свята взяла зав.клуба с.Семаківці - Деркач Марія Володимирівна.

Свято розпочав фольклорний колектив семаківського клубу колядою «В нічку юдейську» під орудою З.З.Байтало .Далі  глядачі мали змогу подивитись різдвяну сценку,де були  пастушки, ангели,Діва Марія,Йосиф. До Вертепу з поклоном  прийшли три царі.

Учасники драматичного гуртка семаківского сільського клубу представили обряд Меланки і Вертеп.В продовж свята віншували працівникикультури об"єднаної територіальної громади,виконували старі і зовсім сучасні колядки у сольному і груповому виконанні.

На святі почесними гостями були все чесні отці о.Любомир,о.Мирослав,сільський голова Ярослав Львович Греськів,працівники сільської ради,працівники освіти. З їх уст линули щирі привітання усім присутнім.

Під коляду  «Щасливого різдва»  господар і господиня свята частувала усіх присутніх і гостей смачними ,запашними пампушками.