БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Чортківський район, Тернопільська область

Шановні посадові особи Білобожницької сільської ради!!!Нагадуємо Вам про необхідність подання е-декларації до 01.04.2020року.

Дата: 03.01.2020 09:48
Кількість переглядів: 798

 

Шановні посадові особи Білобожницької сільської ради!!!

Нагадуємо Вам про необхідність подання е-декларації до 01.04.2020року.

   

З 1 січня 2020 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік Відповідно до ст.45 Закону УКРАЇНИ «Про запобігання корупції»,особи,зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3  цього Закону,зобов»язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи,уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування ,за минулий рік.

 

   Для подання е-декларації,шляхом її опублікування на сайті НАЗК,Вам необхідно:

 

1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).

 

2.Перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) для роботи з Реєстром. Для отримання інформації про термін дії ЕЦП необхідно завантажити посилений сертифікат особистого ЕЦП з веб-сайту акредитованого центру сертифікації ключів (далі - АЦСК), в якому був отриманий ЕЦП. Після цього натиснути на сертифікат подвійним кліком лівої кнопки миші та у вікні, яке відкрилось, переглянути термін дії сертифікату ЕЦП. Якщо термін дії сертифікату сплинув, скористатись ЕЦП неможливо, тому необхідно звернутись до АЦСК та отримати новий ЕЦП.

 

 3.Отримати електронний цифровий підпис шляхом звернення до     відповідного акредитованого центру сертифікації  ключів.

 

4.На сайті НАЗК ознайомитися з роз’ясненнями щодо запобігання електронних декларацій та з по шаговою відео інструкцією заповнення е-декларації.( https://goo.gl/x3oJaq або ж відповідями на найчастіші запитання: https://goo.gl/m25UVP0

Також можна скористатись рекомендаціями: https://goo.gl/SbLMs1

Національним агентством підготовлено відео-курс з роз'ясненнями щодо заповнення е-декларацій за розділами:

https://goo.gl/44WxNs).

 

5.Для заповнення декларації зібрати інформацію щодо себе та членів сім»ї стосовно наявності:

* рухоме та нерухоме майно, з зазначенням вартості та дати придбання;

* цінне рухоме майно (наприклад ювелірні вироби,твори мистецтва,меблі тощо). Декларується,якщо вартість цінної річчі перевищує 100 мінімальних заробітних плат встановлених на 1 січня звітного року;

*об’єкти незавершеного будівництва;

*цінні папери та корпоративні права;

*грошові активи (вказуються станом на 31.12.19,які знаходяться на банківських картках,готівка),декларуються,якщо сукупна вартість активів у різних формах перевищує 68900грн.;

*нематеріальні активи (патент винахід,корисну модель,ноу-хау,промисловий зразок,права на топографію інтегральної мікросхеми,сорт рослин,торгову марку чи комерційне найменування,авторське право тощо);

*фінансові зобов’язання;

*юридичні особи,кінцевим бенефіціарним власником 9контролером) яких є суб’єкт декларування або члени його сім»ї;

*доходи,подарунки (подарунок у формі,іншій ніж грошові кошти (наприклад,рухоме майно,транспортні засоби,нерухомість тощо),зазначається , якщо вартість одного подарунки перевищує 5 МЗП,встановлених на 1 січня звітного року;подарунки у формі грошових коштів зазначаються в декларації, якщо розмір таких подарунків,отриманих від однієї особи (групи осіб) сукупно протягом року , перевищує 5 у податковій інспекції за місцем реєстрації проживання;

*видатки та правочини суб’єкта декларування ;

*робота за сумісництвом суб’єкта декларування;

*членство суб’єкта декларування в організаціях та їх органах.

* про банківський рахунок, навіть якщо на ньому немає коштів або строк дії банківської картки закінчився. Це стосується рахунків, які відкриті на ім’я суб’єкта господарювання, або члена його сім’ї.

* потрібно декларувати відомості про фінансову установу, якщо у вас більше половини днів звітного періоду був доступ до банківського сейфу. Такий доступ міг мати як сам суб’єкт декларування, так і члени його сім’ї. Доступ до сейфу повинен бути на кінець звітного періоду впродовж 183 днів.

* необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї (для отримання унікального номера запису в реєстрі потрібно звернутись до міграційної служби для оформлення біометричних документів. Цей номер є незмінним).

* Відповідно до вимог Закону суб’єкт декларування повинен задекларувати усі об’єкти нерухомості незалежно від їх вартості, що належать йому на праві власності, знаходяться у нього на праві оренди чи іншого права користування

 

станом на останній день звітного періоду (31 грудня звітного року для щорічної декларації).

 

Зазначається, що з 1 січня 2020 року також розширюється коло підстав для подання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані. Якщо суб’єкт декларування отримує понад 50 прожиткових мінімумів доходу або купує майно на зазначену суму — він повинен впродовж 10 днів повідомити про це НАЗК.

 

Відповідно до статті 3 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» місце проживання – житло, розташоване на території адміністративно-територіальної одиниці, в якому особа проживає, а також спеціалізовані соціальні установи, заклади соціального обслуговування та соціального захисту, військові частини.

 

Реєстрація – внесення інформації до реєстру територіальної громади, документів, до яких вносяться відомості про місце проживання/перебування особи, із зазначенням адреси житла/місця перебування із подальшим внесенням відповідної інформації до Єдиного державного демографічного реєстру в установленому Кабінетом Міністрів України порядку.

 

Відповідно до Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», для оформлення реєстрації необхідно документи, що підтверджують право особи на проживання в даному приміщенні. Це можуть бути документи на право власності, рішення суду про надання права на користування житловим приміщенням, договір оренди або інші документи. У разі якщо таких документів немає, реєстрація може здійснюватися тільки за згодою власника житла (якщо власників кілька – за згодою всіх власників).

 

Якщо зареєстроване місце проживання особи знаходиться в помешканні, право власності яке їй не належить, при реєстрації власник повинен був дати згоду на реєстрацію та проживання цієї особи в зазначеному помешканні, а тому в декларації це помешкання необхідно зазначити у розділі 3 «Об`єкти нерухомості», тип права – право користування у зв’язку з реєстрацією місця проживання.

 

Крім того, у розділі 3 «Об`єкти нерухомості» декларації необхідно зазначати інформацію про об’єкти нерухомості, де фактично проживає суб’єкт декларування, навіть якщо такі об’єкти нерухомого майна не належать на праві власності суб’єкту декларування.

При цьому, якщо інформацію про зареєстроване місце проживання або місце фактичного проживання було зазначено у розділі 2.1 «Інформація про суб’єкта декларування» декларації, відповідну інформацію необхідно дублювати у розділі 3 «Об’єкти нерухомості» декларації.

https://www.facebook.com/NAZKgov/videos/3141278612554795/?t=40

Форма заяви про надання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків

щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків
 
Новий бланк звернення до органів ДФС за довідкою про доходи друкується на аркуші А4 з двох боків разом з приміткою

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь