з Днем державного прапора України!!!

Дата: 23.08.2018 15:03

Блакитне небо України
І стигла пшениця під ним,
Це поєднання – святе,
В серці ми збережемо навіки.
Якщо ти будеш в країні далекій,
І побачиш український прапор,
Згадай Дніпро – могутній і широкий,
І хліба розкіш в полях.
Нехай майорить прапор в країні вільній,
Буде мир і Божа благодать,
Влада стане справді народною,
Україна буде процвітати!
Дорогі співвітчизники! Сердечно вітаюємо вас з Днем державного прапора України!!!День Державного прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. У ньому відображений наш великий народ, все світове українство,славна багатовікова історія України, наповнена сторінками мужності і героїзму в часи важких випробувань і великих звершень. Державний прапор є символом наших досягнень і перемог. Тож бажаємо вам в цей святковий день успіхів у розбудові нашої української держави, а також карпатського здоров’я, та великого щастя!???????????????????????????????????????????????????