«Ну що ми в цьому світі без родини – Вона одна нам сили додає!»

Дата: 24.05.2018 14:35

«Ну що ми в цьому світі без родини – Вона одна нам сили додає!»

20 травня в приміщенні клубу с.Калинівщина відбувся святковий концерт приурочений Всеукраїнському Дню Родини та Міжнародному Дню Матері ,під назвою: «Моя сімя – моя святиня».

Святково прибрана сцена запрошувала своїх шанувальників та глядачів розділити приємну позитивну ауру учасників свята і своїми глядацькими оплесками підтримати молодих аматорів проникливо-щемливому виконанні творів до Матері Божої, Матері- України та Матері-Берегині роду,бо « Є скарби заховані у землю,а є  такі,що розташовані на поверхні і передаються з покоління,чаруючи людську  душу. До таких скарбів належить пам'ять роду,його звичаї,традиції, прадідівська молитва любові і доброти, прощення і прагнення до кращого життя»,йшлося у словах ведучої свята.

Хочу від щирого серця подякувати за підтримку та участь у концерті місцевому священнику  та депутату о.Любомиру Фінковському,завідувачу сектором культури Майхрук Н.М., працівникам культури Деренюк О.П.  та Деркач М.В.,зав.бібліотекою с.Білобожниця та Калинівщина- Джага І.Я. та Шмадило О.М., а також фольклорному ансамблю Калина» та учасникам дитячого драматичного гуртка та гуртка художнього читання клубу с.Калинівщина,запрошеними вокалістами- Бурдяку Ігорю та Кульгавцю Андрію і найменшим учасникам ,які творили неперевершену композицію  свята піснями, віршами та гуморесками  і танцями.

Прикрасила наше свято фотовиставка родин із сімейних альбомі наших учасників.

Хочу всім учасникам побажати Божого благословення та натхнення на подальші наші спільні проекти.

Завідуюча клубом с.Калинівщина  Байтала З.З.