День Матері-с.Семаківці!

Дата: 15.05.2018 17:20

Кожного року,коли на землю приходить травень і все навколо одягає в буйну зелень,ми святкуємо Свято Матері.

Але цього року у клубі села Семаківці це свято святкували по особливому,бо вшанували не тільки маму - берегиню родини,але й тата,бабусю,дідуся,усіх членів родини від яких маємо життя .

Вірші,пісні,сценки про маму,тата,бабусю,дідуся,родину виконували діти,сільські аматори та працівники культури ,Ірина Заяць з дочкою Вірою та сином Григорієм та Ігор Бурдяк.

Працівники культури під керівництвом завідувача сектору культури Н.М.Майхрук виступили з новою гумористичною програмою «Всі новини у селі можемо ми взнати ,як підуть баби з криниці воду набирати…»

Почесним гостем на святі був отець Любомир,котрий виступив з вітальним словом.