«Дозвольте дітям приходити до Мене», — говорить Господь (Мк. 10:14).

Дата: 08.06.2016 15:54

5 червня 2016р. вперше розпочав свою роботу  християнський екуменічний літній дитячий табір при церкві св. Покрови с.Білобожниця,  на який прибуло 156 дітей у супроводі 20  дорослих.

Участь у християнському таборі взяли   діти

церкви Різдва Пресвятої Богородиці с.Звиняч (о.Михайло),

церкви Успіння Пресвятої Богородиці с.Скородинці (о.Мирон),

церкви Пресвятої Діви Марії с.Палашівка (о.Ігор),

церкви Воздвиження Чесного Хреста с.Ромашівка (о.Богдан),

церкви св. безсрібників Кузьми та Дем’яна с. Ридодуби (о.Михайло), церкви Різдва Пресвятої Богородиці с.Слобідка Джуринська ,

церкви Святої  Покрови м.Чортків (о.Андрій),

церкви Преображення Господнього с.Білобожниця  (о. Михайло),

церкви преображення Господнього  УГКЦ с.Білобожниця (о.Мар’ян), костелу святих апостолів Петра і Павла  с.Білобожниця (к. Мар’ян),

церкви  Святої  Покрови с. Білий Потік (о.Мирослав).

Перед відкриттям о.Михайло Кравчук  звершив молебень у храмі Преображення Господнього та підніс молитву за дітей і батьків. Після завершення молитви він звернувся зі словами настанови та наголосив на важливості виховання дітей у християнському дусі, в любові до Бога та до Церкви.

«Метою зібрання було подружити дітей під Божим покровом, задуматися над власною поведінкою, дізнатися про життя святих. Діти відкрито і щиро спілкувалися зі священиками, малювали стінгазети, грали шахмати і шашки, займалися спортивними іграми, брали участь в   конкурсах. 9-класниці підготували флешмоб «Блаженні»  і залучили до нього усіх присутніх дітей.

Після такої активності всі стомилися та добряче зголодніли. Силами парафіян і жителів с.Білобожниці було організовано калорійний і ситний обід для учасників табору.

Настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці с.Скородинці о.Мирон  провів змістовну конференцію на тему «Блаженні милосердні…», – розповідає натхненниця і активістка табору Сава Л.Я.

За участь у роботі  християнського  екуменічного  літнього дитячого табору кожна команда отримала подяку. Сповнені  позитивних вражень діти під Божим покровом повертались щасливо додому.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису«Милосердя – воістину велика річ, це дар Господа, котрий якщо його правильно використовувати, уподоблює нас самому Богу, наскільки це взагалі можливо…(Іван Золотоус).