9-го березня Україна відзначає 203-у річницю від дня народження Великого Кобзаря!!!

Дата: 09.03.2017 15:53

9 березня 2017 року – 203 – річниця від дня народження Тараса Шевченка. 9 березня (25 лютого за старим стилем) 1814 року народилася четверта дитина у сім’ї Григорія та Катерини Шевченків. Народження на Тарасія (релігійне свято) дало привід назвати хлопчика Тарасом, що у перекладі з грецької означає „бунтар”.

Шевченко — голос національної свідомості, дороговказ до Божої Правди!
Тараса Шевченко заслужено вважають справжнім народним Поетом-Пророком, його портрети як ікони з рушниками були і є ледь не в кожній сільській хаті, будинку, в усіх українських школах! І в деяких українських церквах поет неофіційно вшановується як великий духовидець і Пророк, що надихав українську Націю поетичним словом на боротьбу й відродження, ставши дороговказом до Божої Правди!
Його Місія вочевидь — це підживлення національного духу живим Словом, що в єдино тіло зібрало соборну душу Народу, надавши нетлінну форму всім справжнім сподіванням та прагненням українців.
Без перебільшення надихаюче поетичне слово Шевченка, в якому ритмічно відбивалося пульсування серця соборної душі України-Русі, допомогло Нації вижити в найлютіші часи, на які українці самих себе прирекли своїми чварами, коли зраджували братів і продавалися своїм поневолювачам! Живе слово народного Пророка врятувало українську націю від остаточного занепаду в минулому і тримає її в теперішньому!