"Життя - мов спалах..."

Дата: 27.02.2017 15:28

Сьогодні день скорботи і печалі

День пам"яті загиблих патріотів

На місці цім святім ми всі зібрались

Щоб віддіти честь Небесній сотні

В с.Ридодуби 26 лютого пройшов мітинг-реквієм присвячений світлій пам"яті Героїв Небесної Сотні,який розпочав словом Божим отець    Михайло, отець Андрій, ксьондз  Роман.

Учасники мітингу відтворили ті жахливі події ,які відбулися три роки тому на Майдані.Кожний в своєму серці згадав біль і сльози всіх матерів,дружин,дочок,які втратили свою опору і надію в ті лютневі дні.

Але біль стискає і серце,і груди

За тих,що у вічність пішли

Імена їх народ не забуде

У безсмерття вони відійшли

А так їм хотілося жити

У вільнім і ріднім краю

Промінчику сонця радіти

І мрію здійснити свою

Та ні,не судилось їм жити

Бо кат обірвав їм життя

Та свободу не можна убити

Немає цьому вороття

Тож будьмо ми гідні героїв

І пам"ять про них збережім

А мужніх синів України

Хвилиною мовчання пом"янім

В мітигну-реквієм взяли участь працівники культури Білобожницької сільської ради та молодь с.Ридодуби.

На Божому суді не враховують ,до якої партії належала людина або на чиєму боці барикад вона зустріла останню мить.Нас судитимут за Законами Божої любові,тобто що- доброго чи злого заподіяли ми тим, хто опинився на нашому життєвому шляху. Тож згадаймо про це щоразу,коли перед нами повстає важкий та відповідальний вибір. А ще - не припиняймо молитву за мир в Україні. Ми пишаємось тим,що в історії нашої славної країни є багато прикладів того,як потрібно любити та обороняти свій край.Ми віримо  в Україні! Віримо в її щасливе майбутнє!!!Герої не вмирають!!!!Вічна пам"ять полеглим героям.Слава Україні!!! Героям Слава!!!!- такими словами закінчився мітинг.

Завідувач клубу с.Ридодуби Деренюк Оксана Петрівна