З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!!!!

Дата: 07.12.2016 15:26

Шановні депутати та працівники органів місцевого самоврядування!

Від щирого серця вітаємо вас з Днем місцевого самоврядування! День місцевого самоврядування стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра, творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення державності. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку територіальних громад, відродженню сіл , зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі! Нехай щоденна праця на благо громад буде плідною, а всі задумані справи реалізуються та принесуть вагомі результати!