НАУКОВО-МЕТОДИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Сучасна освіта:нові контексти,нові рішення»

Дата: 29.08.2016 15:13

26 серпня на базі Білобожницької ЗОШ І-ІІІст. пройшла наукова-методична конференція  «Сучасна освіта:нові контексти,нові рішення».

Мета. Визначення стратегічних напрямків науково-методичного супроводу та стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку, задоволення потреби в професійній самореалізації працівників освітньої галузі для здійснення якісних змін  у навчально-виховному процесі в умовах інноваційного розвитку освіти.

Відкривала конференцію головний  спеціаліст відділу освіти, молоді та спортуСлободян Наталія Богданівна

Вітальне слово до учасників конференції

Греськів Ярослав Львович,

голова Білобожницької ОТГ

Святковий день — двадцять четверте серпня,

Так хочеться усмішок і пісень.

Віднині Україна незалежна.

Запам’ятайте, люди, світлий день!

Здійснилась давня заповітна мрія,

Бажання і надія поколінь.

Це почуття свободи серце гріє

І піднімає думи височінь.

Давайте ж станемо пліч-о-пліч всі народи,

Щоб славу України відродить.

Щоб дружно жити, в радості і згоді,

Ми України сестри і брати

Учні Ромашівської ЗОШ І-ІІст.,Білобожницької ЗОШ І-ІІІст. та Ридодубівської ЗОШ І-ІІст. підготували виступ приурочений 25-й річниці Незалежності нашої держави.

Про розвиток освіти територіальної громади в контексті децентралізації та про підсумки розвитку загальної середньої та дошкільної освіти в 2015-2016 н.р. та пріоритетні завдання на 2016-2017 н.р. доповіла Грицик Ганна Ярославівна,начальник відділу освіти, молоді та спорту

Щодо підвищення якості сучасної освіти в умовах реалізації компетентісного підходу при викладанні навчальних дисциплін розповіла Барна Ольга Василівна,кандидат педагогічних наук, вчитель-методист Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст.

Про національно-патріотичне виховання дошкільників розповіла Черкасова Оксана Степанівна,завідувач ДНЗ «Дзвіночок»с. Білобожниця

КОНСУЛЬТАЦІЮ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗОВАНОГО ПОЧАТКУ 2016-2017 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ПРОВЕЛИ - Нога Лідія Мар’янівна,методист відділу освіти,молоді та спортуКерівники методичних комісійСлободян Н.Б., Сеньків В.М.,головні спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту.