Світ згадує про Голокост!!!!!

Дата: 27.01.2017 14:16

Щорічно 27 січня відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.Це одна з найтрагічніших сторінок світової та української історії.
Пам'ятаємо.

27 січня 1945 року солдати Червоної армії звільнили в'язнів «Освенціма» (німецька назва – Аушвіц) – найбільшого німецького табори смерті на території Польщі. Точна кількість загиблих в Освенцімі так і не вдалося встановити, але як свідчать документи Нюрнберзького трибуналу, загинуло 2,8 мільйона осіб, 90 відсотків з яких були євреї. Досі не встановлено імена і долі тисяч зниклих у концтаборах.

1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй прийняла резолюцію, в якій постановила, що день 27 січня буде щорічно відзначатися як Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Ініціаторами прийняття відповідної резолюції ООН виступили Ізраїль, Канада, Австралія, Росія, Україна, США, а їх співавторами – ще понад 90 держав. Резолюція закликає пам'ятати про злочини минулого і стежити за тим, щоб вони не повторилися в майбутньому.