Читаю Шевченка і лячно мені, у кожному слові теперешні дні....

Дата: 13.03.2017 14:07

"Читаю Шевченка і лячно мені, у кожному слові теперешні дні...."- під такою назвою у сільському клубі с.Білий Потік відбувся тематичний вечір приурочений до третьої річниці Небесної Сотніта 203 річниці  з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Спочатку вшанували Небесну Сотню молитвою та  віршами. Вірші про Україну Небесну Сотню читали: Мар"яна Головата,Назар Підкович,Максим Головатий.

Шевченко був актуальним завжди і на сьогодення . Його пророчі слова згадували на Майдані,його пророчий дух підтримував протестувальників. Тому й переплелися в єдино слова Шевченка з Небесною Сотнею.

Вшановуючи Великого Кобзаря учасниками драматичного гуртка була поставлена сценка " Тарас -пастух",а також інсцензація "Тополі".

Вірш "Заповіт" прочитала -  Юлія Засійбіда. Пісню "Бандуристе,орле сизий" виконала Роксолана Нагірняк.

Програму вели ведучі - Христина Підкович та Андрій Півторак.

Тематичний вечір завершився піснею "Про Україну" у виконанні працівників культури Білобожницької Територіальної громади.

Заключним словом до присутніх звернувся Отець Мирослав.