У ніч на Різдво!!!!!

Дата: 10.01.2018 13:41

Мир тобі, українська родино!

Хай святиться тут Боже ім’я!

Хай панує між вами щоднини

Щире слово і Правда свята.

Годі смутку! Вам радість звіщаю,

Що Месія на землю прийшов!

Що в вертепі, у яслах на сіні Народилося нині дитя,

Тож радіймо, дочки й сини України,

Прославляймо Малятко - Христа!

Христос ся  рождає!

7 січня, в день Різдва Христового, в будинку культури с. Ридодуби відбувся звітній концерт, театралізоване дійство «У ніч на Різдво».

Мати і Дитя приходять сьогодні, щоб посіяти радісну любов в серцях тих, які пізнали біль одинокого відходу, усіх зраджених. Тих що в серці мають гріх вбивства, але й до них прийде пробачаючи Любов, тому що Христос народився для того, щоб вилікувати всіх грішників на землі,та до тих в серцях яких живе Бог, де завжди є глибокий спокій.

Театралізоване дійство розпочалось з привітання та благословення о. Романа. Упродовж свята діти, молодь, працівники культури, аматори художньої самодіяльності, величали, прославляли віншівками, колядками, молитвою, народженого Ісуса .

На завершення господар з господинею  свята частували усіх колядників солодощами, фруктами, запашними пампухами.

Як керівник будинку культури, хочу висловити щиру подяку насамперед Богу, бо без його благословення до мене не прийшло б натхнення, усім учасникам цього концерта: діточкам, молоді, працівникам культури, господареві з господинею свята, та усім присутнім які прийшли щоб прославити народженого Ісуса. Також складаю подяку о. Роману який поблагословив це дійство, людям які долучилися до організації заходу Лихій Надії, Бобко Роману, Суходольській Галині. Також щиро дякую Градовому Василю Степановичу, який подарував ноутбук щоб було на чім озвучувати масові заходи.

В Різдвяні свята

Прийміть, друзі милі,

Оці мої з глибини душі

Побажання щирі.