Найщиріші вітання з Різдвом Христовим!!! Божої ласки та любові!!!

Дата: 08.01.2017 13:34

Прийміть найщиріші вітання з Різдвом Христовим! Нехай це величне свято принесе Вам та Вашим родинам радість зустрічі з дорогими людьми.

У час, коли зійде на небі Вифлеємська зоря – помолімося за тих, хто не з нами. За безстрашних Героїв, які віддали життя в боротьбі за Україну. І за тих наших мужніх синів та доньок, які запалюватимуть різдвяну свічу на передовій, в окопах…

Нехай стійкість, мужність і віра героїв Різдвяною зіркою сяють у наших душах. Наснаги, звитяги і Божої благодаті! Здоров'я і щастя нашим родинам! Веселих свят у своїй, Богом даній країні!

Бажаємо всім Вам віри, що не дає зламатися, і надії, що допомагає долати перешкоди. Бажаємо родинного тепла й дитячого сміху в оселі. А найголовніше – Миру на нашій, Богом даній землі.

Христос народився! Славімо ж йог!!!