Як оформити субсидію онлайн

Дата: 07.06.2016 13:34

Щоб отримати компенсацію, споживач має заповнити заяву та декларацію. Надати документи можна в електронному вигляді — заповнивши відповідні форми на сайті —https://subsidii.mlsp.gov.ua/ . Раніше послуга була доступна для мешканців Києва та Вінницької області, проте сьогодні скористатися онлайн-сервісом можуть споживачі всіх областей. Як оформити субсидію онлайн Перший крок — потрібно зайти на сайт та вибрати спосіб реєстрації — Подання документів в електронному вигляді. Потім необхідно ввести діючу електронну адресу та підтвердити “Я не робот” і натиснути Продовжити. Другий крок — ввести код підтвердження, який буде надісланий на вказану електронну адресу. Натиснути — “Продовжити”. Третій крок — варто заповнити заяву про призначення житлової субсидії. Алгоритм схожий на заповнення паперового документу. Різница в тому, що вид субсидії не потрібно підкреслювати — на нього достатньо натиснути курсором. Варто звернути увагу, що в розділі “Відомості про ЖКП” необхідно вказати, є у вас лічильник енергоресурсу чи немає. Після заповнення заяви треба натиснути — “Продовжити попередню реєстрацію”. Четвертий крок — заповніть декларацію, та натисніть “Продовжити попередню реєстрацію” П'ятий крок — після заповнення документів необхідно перевірити вказану інформацію та підтвердити правильність вказаних даних. Система повідомить, що заява на субсидію отримана і буде розглянута. Рішення буде надіслано електронною поштою.   Оформлення субсидії онлайн має головну перевагу — непотрібно стояти в чергах чи відправляти документи поштою. Крім того, при неправильно вказаних даних система покаже, де була зроблена помилка.