Герої не вмирають,Герої поміж нас..

Дата: 20.02.2018 12:39

В сільському клубі села Семаківці 18 лютого відбувся вечір-реквієм приурочений до четвертої річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні!!

Вечір розпочався з поминальної панахиди,а продовжилося вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у сільському клубі. Віршованими рядками ведучі і учасники згадували про ті трагічні події,які відбулися на Майдані у Києві чотири роки тому,а також сьогоднішні дні у зоні АТО.

У виконанні аматорів художньої самодіяльності Заяць І.Я., Цеплої Є.Й., Бойчук А.Т., завідувача сектором культури Майхрук Н.М., завідувачів сільських клубів с.Калинівщина Байтали З.З. та. с.Білий Потік Будзінської С.І.  прозвучали пісні,які торкнулися душі і серця кожного присутнього в залі. Окрема подяка настоятелю церкви Пресвятої Трійці отцю Любомиру Фінковському за сприяння і участь у масовому заході.

Завідувач сільським клубом

с.Семаківці Деркач М.В.