Прим"єра казки "Лис Микита".

Дата: 17.05.2017 11:14

14 травня у с. Калинівщина відбулася прем'єра казки " Лис Микита". Вистава була підготовлена в рамках плану соціокультурної роботи місцевої бібліотеки. Юні аматори вміло відтворили зміст однойменої казки Івана Франка, цим самим показавши ототожнення тваринного і людського світу, адже казкові персонажі нагадали нам про усі прагматичні риси характеру сучасної людини. Театралізована вистава немов би нагадала про всі підлі якості і застерегла "...нехай кожен із нас знає, що й в людей таке буває".

Зав.бібліотекою с.Калинівщина Шмадило О.Я.