Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем державної служби України!

Дата: 23.06.2016 10:19

Вітаємо Вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Саме на вас покладається основна відповідальність у справі розбудови     України, виконанні функцій держави. Головне завдання кожного державного службовця – вірно і чесно служити народу України.

Від ваших щоденних напоглевих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі та країні загалом, моральне та фінансове благополуччя людей, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави на міжнародному рівні.

Переконані, що більшість нинішніх управлінців успішно продовжує естафету своїх попередників, а тому гідні носити високе звання державного службовця.

Від усієї душі бажаємо вам, шановні колеги, наснаги, терпіння, сили волі, міцного здоров’я та нових здобутків у справі сумлінного служіння народу України.