«Зродилиси ми великої години»

Дата: 06.11.2017 10:03

Під таким гаслом відбувся 29 жовтня святковий концерт у сільському клубі Калинівщини  присвячений Дню українського козацтва, Дню Захисника Вітчизни та 75 річниці створення УПА,тому що козацький, стрілецький, повстанський дух,а впродовж останніх двох років ще й воїни АТО злучили воєдино в собі це свято , вдень своєї найбільшої заступниці – Покрови Матері Божої.

Високим патріотизмом, сповитим жагою,пристрастю,а також жартами української душі,було предостатньо  на цьому концерті , запал якого передали учасники свята,малі та великі аматори сцени і залишили приємно-хвилюючий слід у кожній душі глядача.

Всечесний отець Любомир нагадав усім присутнім , щоб подвиги наших захисників не залишилися марними,нам усім треба поміняти наше серце для добра,жертовності і любові заради ближнього,заради України.

Щиру подяку хочеться висловити всім учасникам,свята,працівникам культури,зав.сектором культури,фольклорному ансамблю «Калина», а також небайдужим глядачам,за тепло сприйняті художні номери та підтримку  аматорів сцени і також тим,хто не був присутній на святі,щоб вони щиро позаздрили за не пережиту фотокамерою сув’язь емоцій.

Завідувач клубу с.Калинівщина

Байтала З.З