“Життя - як спалах сірника”

Дата: 01.03.2018 09:38

А сотню вже зустріли небеса..
Летіли легко, хоч Майдан ридав…
І з кров´ю перемішана сльоза….
А батько сина ще не відпускав..
Й заплакав Бог, побачивши загін:
Спереду – сотник, молодий, вродливий
І юний хлопчик в касці голубій,
І вчитель літній - сивий-сивий..
І рани їхні вже не їм болять..
Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло..
Як крила ангела, злітаючи назад,
Небесна сотня в вирій полетіла

25 лютого в с. Ридодуби біля пам”ятного монументу “Герої не вмирають” відбулась панахида та мітинг — реквієм “Життя - як спалах сірника” присвячений четвертій, світлій річниці пам'яті Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО.
Усі присутні в скорботі й з великою вдячністю згадували Героїв світлої памяті Небесної Сотні, та воїнів АТО, котрі відтепер постійно споглядатимуть за нами та нашими вчинками. Важко уявити себе на місці батьків, які ніколи не дочекаються сина, тієї дружини, яка ніколи більше не зможе обійняти свого чоловіка, тієї дитини, яка вже ніколи не побачить батьківської посмішки. Їм доводиться жити з цим болем щодня.
Єднаючись у молитві і скорботі з кожною українською
душею Всечесні отці відправили поминальну панахиду.
У виконані аматорів художньої самодіяльності : Сорокопуд Улянки, Деренюк Іринки, Козак Наталі, Батицької Олександри , Пендака Тараса, завідувача сектором культури Майхрук Н.М.,завідувачів сільських клубів с. Семаківці Деркач М.В. та с. Калинівщина Байтали З.З. прозвучали вірші, інсценізації, пісні, які торкнулися душі та серця всіх присутніх.
Як директор Будинку культури с. Ридодуби хочу висловити щиру подяку: Всечеснішим отцям О. Мар'яну Лемчуку, о.Михайлу Кравчуку, всім учасникам вище перерахованим та усім присутнім, які в такий морозяний день присвятили свій час для вшанування Героїв Небесної Сотні та усіх Героїв, які поклали своє життя за нашу неньку Україну і за наше мирне сьогодення.
Тож люди, пам’ятаймо: на Божому суді не враховують, до якої партії належала людина, або на чиєму боці барикад вона зустріла останню мить. Нас судитимуть за Законом Божої Любові, тобто, що — добро чи зло — заподіяли ми тим, хто опинився на нашому життєвому шляху. Тож згадуймо про це щоразу, коли перед нами повстає важкий та відповідальний вибір! А ще — не припиняймо цими днями молитву за мир в Україні. Тож пишаймося тим, що в історії нашої славної країни є багато прикладів того,як треба любити та обороняти свій край. Вірмо в Україну! Вірмо в її щасливе майбутнє!!! Герої не вмирають! Вічна пам’ять полеглим героям. Слава Україні! Героям слава!

Директор Будинку культури с. Ридодуби Деренюк О.П.