«Любітеся брати мої, Україну любіте!І за неї безталанну Господа моліте» Т.Г.Шевченко

Дата: 06.03.2018 09:36

«Любітеся брати мої,

Україну любіте!

І за неї безталанну

Господа моліте»

Т.Г.Шевченко

Так,як вболівав Т.Шевченко за свою Україну 2 століття тому назад,так і ми сьогодні вболіваємо за долю своєї держави ,тому  що ці події, які пережила і ще прийдеться пережити Україні не залишають байдужими навіть найчерствішу серцем людину.

«У світлу пам'ять про щирі людські серця,котрі перестали битися з вини тих, що не мали й не мають совісті…»- під таким заголовком у Калинівській церкві св..Архістратига Михаїла з благословення настоятеля о.Любомира Фінковського 4 березня о 13.00год. відбулася поминальна панахида та мітинг-реквієм по вшануванню 4 річниці світлої пам’яті Героїв,які полягли за волю України,та 204річниці світлої пам’яті Т.Г.Шевченка-Великого Генія та Кобзаря України.

Неможливо передати словами той біль,який переживає Україна разом з матерями,сестрами та коханими у цей тяжкий час,та все ж учасниками дитячого драматичного гуртка зуміти достукатися до людських сердець та донести своєю інсценізацією скорботу України не за свою долю,а більше за долі її дітей,яких вона навіки поселила в своїм лоні. Пісні скорботи і надії,які лилися з уст дітей та учасників дійств,все ж вселяють надію на краще майбутнє,тому що зло не може перемогти,а чисті щирі помисли незламних українців завжди буде підтримувати Господь.

«І на оновленій землі

Врага не буде супостата!

А буде син і буде мати

І будуть люди на землі!»

В ці пророчі слова вірив Шевченко,віримо і ми. Нехай так буде!

Хочу висловити щиру вдячність за підтримку у масовому заході перш за все Богу,який дозволив провести його у своєму Домі,отцю Любомира за спільну молитву та панахиду за загиблими,зав.сектором культури ОТГ Майхрук Н.М. та музичному звукорежисеру – Бойчук А.Т.,діточкам,нашому гідному підростаючому поколінню,які незважаючи на холод зуміли передати настрій масового заходу. Нехай благословить Вас Господь!!!

Слава Україні!!!

Завідувач клубом с.Калинівщина З.З.Байтала