A A A K K K
для людей із порушенням зору
БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Чортківський район, Тернопільська область

ДО ВІДОМА ВСІХ СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!!!!

Дата: 08.11.2017 09:25
Кількість переглядів: 675

До відома всіх споживачів газу!!!

Чортківське  У Е Г Г  повідомляє: розпочався опалювальний сезон. Щоб блакитне паливо приносило комфорт та тепло наполягаємо суворо дотримуватись Правил безпечного користування природним газом в побуті. Особливу увагу звертати на наявність тяги в димарі та вентиляційних каналах. У випадку раптового припинення газопостачання , або при появі запаху природного чи чадного газу негайно перекрити крани на опусках до приладів,відкрити квартирки,провітрити приміщення ,при цьому не включати електроприлади, у газовне користуватися відкритим вем і огнвикликати аварійну службу за тел.. 104.

ПОДАННЯ ПОКАЗНИКІВ ЛІЧИЛЬНИКА

Нагадуємо!!! Згідно діючого Кодексу Газорозподільних систем розділ ІХ пункт 4,4 обов’язок  кожного споживача  в період з 1 по 5 число щомісяця передати інформацію про свій показник газового лічильника  газопостачальній організації. Якщо споживач не виконав свого обов’язку – не передав показника лічильника – організація виконує свій обов’язок перед споживачем – проводить плановий розрахунок.

  Способи передачі показників – особисто в кабінеті організації,через особистий кабінет, телефонами (тільки кол-центр) – 097 05 19 904  і  095 19 904,      (0352)519 904. 

Показники лічильників з квитанцій не приймаються.

 Не рідше ніж один раз на 6 місяців має бути знятий контрольний показник лічильника працівником газового господарства. Також споживач зобов’язаний забезпечити вільний доступ до лічильника для проведення його демонтажу  на періодичну провірку. У разі не допуску працівника для  зняття контрольного показника лічильника,чи зняття лічильника на держпровірку, такий абонент буде переведений  на розрахунок по санітарних  нормах,до тих пір поки не буде забезпечено вільний доступу  до лічильника газу. Звертаємо Увагу!!! Обсяг газу,який буде на лічильнику за цей період до розрахунку братись не буде.

    Додаткова інформація на офіційному сайті tgaz.te.ua.

 

                                                                                                                                                      Адміністрація Чортківського УЕГГ.                                                                                                                                                          

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано