«Ми діти твої, Україно»

Дата: 13.06.2017 09:12

Світ барвистий, веселковий,                                                                                                                                                                                                            Різно-різнокольоровий,
                                                                                                 Мов народжений красою,
                                                                                                 Наче скроплений росою,
                                                                                                 В чистих барвах,як обнова,
                                                                                                 Вся планета кольорова.

І на цій планеті діти
                                                                                                 В    мирі й дружбі хочуть жити!
   11 червня на сільському стадіоні с.Білобожниця відбулося свято «Ми діти твої, Україно». Діти та молодь села спільно з працівниками культури підготували велику святкову концертну програму, у якій учасники виступали зі своїми творчими здобутками. Аніматорський колектив «Янголи»продемонстрував флешмоби  та банси. Юні вокалісти виконували пісні про дитинство, про Україну, про щастя. Було організовано ігри, конкурси, розваги. Але родзинкою свята був виступ батьків учасників з флешмобами. Було запалено ватру, біля якої всі присутні танцювали та співали пісні. На завершення відбулася дискотека. Учасники та глядачі дійства отримали безліч позитивних вражень та емоцій.
                                                                                                                              Зав. бібліотекою с.Білобожниця Джага І.