Додаток 3 до Положення про квартирний облік громадян при виконавчому комітеті Білобожницької  сільської  ради

Сільському  голові

(П.І.Б. сільського голови)

(П.І.Б.  та адреса проживання заявника)

тел. дом.______________________________

тел. роб./моб.__________________________

ЗАЯВА

Прошу здійснити перереєстрацію моїх облікових даних в реєстрі осіб на поліпшення житлових умов, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Білобожницької  сільської   ради.

До заяви додаються:

1. довідка про склад сім'ї;
  2. довідка з місця проживання;
  3. ___________________________________________________________________________;
  4. ___________________________________________________________________________;
  5. ___________________________________________________________________________;
  6. ___________________________________________________________________________.

«____» ___________ 20____ р.             __________________       ________________________

(підпис)                      (ініціали та прізвище заявника)

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» надаю згоду Білобожницькій  сільській раді на обробку та використання моїх персональних даних (паспортні дані, ідентифікаційний код, відомості з виданих на моє ім’я документів (сімейний стан, місце проживання, посвідчення про пільги та інші персональні дані) виключно з метою забезпечення реалізації адміністративно – правових відносин.

Про права, визначені ст. 8 Закону, мету збору даних та осіб, яким будуть передаватися персональні дані повідомлена.

(підпис)                      (ініціали та прізвище заявника)

Секретар  виконавчого  комітітету                                                        Н.Є.Грицик