Додаток Рішення виконавчого комітету Білобожницької  сільської  ради від  15  грудня  2023  р. № 146

ПОГОДЖЕНО:

Чортківського районного сектору № 4 філії Державної установи «Центр пробації» в  Тернопільській   області

Марія  ГАЛАТ

“___” ___________ 20___р.

ЗАТВЕРДЖЕНО:

Рішення виконавчого комітету Білобожницької  сільської  ради

від  15  грудня  2023  р. № 146

ПЕРЕЛІК

Об’єктів  і  видів  робіт  для  порушників, на  яких  судом  накладено  адміністративне  стягнення  у  вигляді  громадських, суспільно-корисних  робіт  на території Білобожницької  сільської  ради

Весняно-літній  період :

Об’єкт : населені  пункти: Білобожниця, Мазурівка, Калинівщина, Семаківці, Ридодуби, Білий  Потік, Ромашівка, Базар, Полівці, Криволука, Палашівка, Джурин, Джуринська Слобідка, Косів, Скомороше, Звиняч, Буданів, Папірня.

-установи  та  організації, розташовані  в  населених  пунктвах  сільської  ради;

-території  біля  адмінбудівель, закладів  освіти, культури, охорони  здоров’;

-автобусні  зупинки, парки,полоси  відводу  автомобільних  доріг  загального  користування;

-території  кладовищ;

-території  біля  пам’ятників, пам’ятних  місць;

-території  водоймищ;

-інші  об’єкти, на  які  можуть  залучатися  до  громадських  робіт  засуджені  особи, у  разі  необхідності.

Види  оплачуваних  робіт :  косіння  трави    та  чагарників  вручну (косою), вирізка  лози  за  допомогою секатора (сокири, ручна  стрижка  живоплоту), прибирання  території  кладовищ  від  сміття, земляні  роботи (копання  ям, прочищення канав  від  сміття, підсипання доріжок ), прибирання  громадських  вбиралень , встановлення  та  фарбування  лавок, проведення  ремонтних  робіт  на  автобусних  зупинках , побілка бордюрів та дерев; посадка саджанців дерев, кущів та клумб, облаштування квіткових клумб на території  сіл, проведення ремонтних  робіт  на  спортивних  об’єктах, ліквідація  стихійних  сміттєзвалищ, допоміжні будівельні роботи в установах комунальної власності сільської ради, роботи з благоустрою   населених  пунктів  громади,  інші  загальнодоступні   види  трудової  діяльності, що  відповідають  потребам  громади  та сприяють  її  соціальному  розвитку.

Осінньо-зимовий  період :

Об’єкт:Білобожниця, Мазурівка, Калинівщина, Семаківці, Ридодуби, Білий Потік, Ромашівка, Базар, Полівці, Криволука, Палашівка, Джурин, Джуринська  Слобідка, Косів, Скомороше, Звиняч, Буданів, Папірня.

-території  біля  адмінбудівель, закладів  освіти, культури, охорони  здоров’;

-території  кладовищ;

-території  біля  пам’ятників, пам’ятних  місць;

-території  водоймищ;

Види робіт:  вирізка  лози  та  чагарників  за  допомогою  ножниць,сокири,рубка  та  вирізка  малих  дерев,  прибирання  території  сіл  від  сміття, прибирання  снігу  на  тротуарах, посипання тротуарів та доріг піском, санітарна обрізка дерев та кущів, прибирання опалого листя; скошування сухої трави, роботи  з  благоустрою  населених  пунктів  сільської  ради, інші  загальнодоступні   види  трудової  діяльності, що  відповідають  потребам  громади  та сприяють  її  соціальному  розвитку.

Секретар  сільської  ради                                             Надія  ЗАДОРОЖНА