A A A K K K
для людей із порушенням зору
БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Чортківський район, Тернопільська область

Додаток до рішення  виконавчого  комітету № 46   від  19.05.2022  року

Додаток

                                                                до рішення  виконавчого  комітету

                                                   № 46   від  19.05.2022  року

 

ПРОГРАМА

фінансової підтримки органів державної влади

Чортківського району на 2022 рік

 

  1. Паспорт програми

 

1.

Ініціатор розроблення програми

Чортківська районна військова адміністрація,

Білобожницька  сільська  рада

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документу органу місцевого самоврядування про розроблення програми

Рішення виконавчого комітету

3.

Розробник програми

Чортківська   районна військова адміністрація

Білобожницька  сільська  рада

4.

Співрозробники програми

  1. Чортківська районна військова адміністрація
  2. Білобожницька  сільська  рада

5.

Відповідальний виконавець програми

Чортківська районна  військова адміністрація

 

6.

Учасники програми

 

Білобожницька  сільська  рада

Чортківська районна  військова адміністрація

 

7.

Терміни реалізації  програми

 2022 рік

8.

Перелік місцевих бюджетів, які приймають участь у виконанні програми (для комплексних програм)

 Бюджет Білобожницька  сільської  територіальної громади

 

 

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього

місцевий бюджет -

200,0 тис.гривень

 

  1. Визначення проблем, на розв’язання яких спрямована Програма

 

Стабільна, організована та цілеспрямована діяльність органів державної влади щодо виконання закріплених Конституцією України завдань є складовою політики держави.

         Відповідно до п.1 пп.19 Постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року №807-IX «Про утворення та ліквідацію районів» в результаті адміністративно – територіальної реформи до складу укрупненого Чортківського району увійшли території Борщівського, Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Монастириського районів, а також місто обласного значення Чортків.

Відповідно до статей 5,6,7,39,41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації“, статті 59 Господарського кодексу України, статей 104-108, 110-112 Цивільного Кодексу України, постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року “Про утворення та ліквідацію районів”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1635-р “Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій”, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2020 р. № 1345 “Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 р.   № 91“, з урахуванням постанов Кабінету Міністрів України від 12 березня 2005 р.  №179  “Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій”, розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 4 січня 2021 року № 12/01.02-01 “Про встановлення граничної чисельності працівників районних державних адміністрацій” (із змінами), правонаступником реорганізованих районних державних адміністрацій та їх структурних підрозділів стала Чортківська районна державна адміністрація.

Згідно Указу президента України від 24.02.2022 року № 68/2022 «про утворення військових адміністрацій» на базі Чортківської районної державної адміністрації утворено Чортківську  районну військову адміністрацію.

Районна військова адміністрація здійснює керівництво у сфері забезпечення оборони, громадської безпеки і порядку.

Однак, Чортківська районна військова адміністрація має певні труднощі у фінансовому забезпеченні. Низький рівень фінансування видатків на виплату заробітної плати та нарахування на неї працівникам районної військова адміністрації та її структурних підрозділів не дозволяє якісно забезпечити виконання функцій, покладених Конституцією України та законами України  на районну військова адміністрацію.

Доведені щомісячні призначення на оплату праці не забезпечують виплату заробітної плати районній військова адміністрації та її структурним підрозділам, щомісячно порушуються встановлені терміни виплати заробітної плати, виплата проводиться не в повному обсязі.

З метою забезпечення своєчасної виплати заробітної плати  працівникам районної військова адміністрації необхідне вжиття заходів щодо збільшення асигнувань на заробітну плату та нарахування,  чим і зумовлена необхідність розробки, прийняття та виконання Програми підтримки органів державної влади на 2022 рік.

III. Мета Програми

Метою Програми є забезпечення виконання повноважень Чортківською   районною військовою  адміністрацією, її структурними підрозділами,  визначених Законом України «Про правовий режим  воєнного стану», Законом України «Про місцеві державні адміністрації», здійснення керівництва у сфері забезпечення оборони, громадської безпеки і порядку, надання якісних послуг громадянам, оздоровлення відносин між органами влади та населенням, інститутами громадянського суспільства.

IV. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів і джерел фінансування, строки та етапи виконання програми

Програма спрямована на створення умов для забезпечення безперебійної та ефективної діяльності  органів виконавчої влади  для забезпечення оборони, громадської безпеки і порядку,  вирішення проблем соціально-економічного характеру,   а саме:

- виплата заробітної плати, грошових компенсацій за невикористані відпустки, інших передбачених законодавством виплат працівникам;

- сплата єдиного соціального внеску, нарахованого на виплати працівникам.

Таким чином досягнення поставлених цілей перед військовою адміністрацією можливе лише за умови належного фінансового забезпечення її діяльності, що в свою чергу буде сприяти її ефективному функціонуванню, підвищенню оперативності та ефективності прийняття та реалізації управлінських рішень.

Термін дії програми -2022 рік.

Реалізацію Програми планується здійснити за рахунок коштів сільського бюджету шляхом надання субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів.

Ресурсне забезпечення програми

 

2022 рік

тис. грн.

Всього,

тис.грн.

Обсяг ресурсів передбачених на виконання  програми  усього:

200,0

200,0

в т. ч. з бюджету Білобожницької  сільської ради

200,0

200,0

 

V. Перелік завдань і заходів програми та результативні показники

Основним завданням Програми є стимулювання активності працівників органів виконавчої влади районної ланки на досягнення конкретних результатів, прийняття ефективних управлінських рішень та на оперативне розв’язання проблем. Зазначене можливе за наявності своєчасного  забезпечення виплати заробітної плати працівників апарату та структурних підрозділів районної військової  адміністрації для здійснення ними делегованих відповідно до закону повноважень органів місцевого самоврядування з урахуванням вкладу кожного працівника.

             

 

Секретар  виконавчого  комітету                                              Наталія  ГРИЦИК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь