Додаток  до рішення виконавчого комітету сільської ради від 30.11.2021року №172

від 30.11.2021року №172

План заходів

до Дня Святого Миколая, новорічних  та  Різдвяних  свят

1. Провести цикл новорічно-різдвяних заходів в закладах культури та освіти  Білобожницької  сільської  ради  для різних   вікових категорій дітей.

КУ «Центр  розвитку», відділ  освіти,молоді  та  спорту

грудень 2021 року-січень 2022 року

2. Організувати проведення у  Білобожницькій  сільській  раді  новорічних та різдвяних свят з дотриманням національних традицій і звичаїв, проведенням народних обрядів, фольклорних дійств, вертепів, інших святкових розваг. Забезпечити участь у зазначених заходах дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей, чиї батьки загинули під час участі в АТО, дітей із малозабезпечених і багатодітних сімей, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, з врученням з нагоди дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят новорічних подарунків.

КУ «Центр  розвитку», відділ  освіти,молоді  та  спорт,

відділ  соціального  захисту  населення

грудень 2021 року-січень 2022 року

3. Встановити та прикрасити новорічні ялинки  перед адміністративним будинком сільської  ради  та  в старостинських  округах .

КП «Білобожниця», старости

до 19 грудня 2021 року

4. Організувати святкове оформлення фасадів адмінприміщень підприємств, установ, організацій громади та об’єктів торгівлі

КП «Білобожниця», старости, керівники

установ  та  закладів  торгівлі

до 19 грудня 2021 року

5.  Провести  відзначення  Дня  Святого  Миколая  19 грудня  2021  року  у  всіх  старостинських  округах  сільської  ради.

КУ «Центр  розвитку»

6.  Провести  «Свято  Коляди»  у  всіх  населених  пунктах  сільської  ради  16  січня  2021  року

7.  Провести «Свято  Вертепів» .Місце  проведення   с.Полівці  30.01.2022 року

КУ «Центр  розвитку»

8. Розколяда «Колядує Білобожницька  громада» .Місце  проведення- СБК  с.Джурин  13.02.2022 року. Беруть  участь  всі  колективи.

Секретар  виконкому                                      Наталія  Грицик