981 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки розташованої по вул. Шевченка, 132 в селі Білобожниця Чортківського району Тернопільської області в оренду для обслуговування телятника №6 з пунктом штучного осім

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

30 травня 2024                            с. Білобожниця                                            № 981

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки розташованої по вул. Шевченка, 132 в селі Білобожниця Чортківського району Тернопільської області в оренду для обслуговування телятника №6 з пунктом штучного осіменіння.

Розглянувши звернення Бандури Н.М., що дії на підставі довіреності №497 від 11.07.2017  відповідно до статей  12, 19, 123, 124, 186 Земельного кодексу України, рішення сесії Білобожницької сільської ради №242 від 04.06.2021 «Про встановлення розміру орендної плати за землю» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Суходольській Марії Павлівні на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель запасу під сільськогосподарськими будівлями і дворами, розташованої по вул. Шевченка 132 с. Білобожниця Чортківського району Тернопільської області в оренду для обслуговування телятника №6 з пунктом штучного осіменіння.

2. Проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду подати для розгляду та затвердження у встановленому законодавством порядку.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань  містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою                    (Смеречинська Л.І.).

Сільський голова                                                                  Віктор ШЕПЕТА