936 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування (на умовах оренди) для іншого сільськогосподарського призначення  ПСП «Захід-Агро» по вул. Нагоринка, 1 А у  с. Ромашівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл.

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ДЕВЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

04 квітня 2024                            с. Білобожниця                                     № 936

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування (на умовах оренди) для іншого сільськогосподарського призначення  ПСП «Захід-Агро» по                                 вул. Нагоринка, 1 А у  с. Ромашівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл.

Розглянувши заяву директора ПСП «Захід-Агро» від 07.03.2024, відповідно до статей  12, 19, 123, 124, 186 Земельного кодексу України, рішення сесії Білобожницької сільської ради №242 від 04.06.2021 «Про встановлення розміру орендної плати за землю» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування (на умовах оренди) для іншого сільськогосподарського призначення  ПСП «Захід-Агро» по вул. Нагоринка, 1 А с. Ромашівка, Чортківський район, Тернопільська область, площею 11.3400 га., кадастровий номер 6125586800:02:001:0609.

2.  Надати ПСП «Захід-Агро» земельну ділянку для іншого сільськогосподарського призначення  по вул. Нагоринка, 1 А с. Ромашівка, Чортківський район, Тернопільська область, кадастровий номер 6125586800:02:001:0609 в оренду терміном на  7 років (сім років).

3.  Встановити розмір орендної плати за земельну ділянку  площею 11.3400 га. (кадастровий номер 6125586800:02:001:0609) для іншого сільськогосподарського призначення  по вул. Нагоринка, 1 А с. Ромашівка, Чортківський район, Тернопільська область, в розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки з урахуванням коефіцієнтів індексації.

4.  Зобов’язати ПСП «Захід-Агро» укласти договір оренди вищевказаної земельної ділянки та використовувати її згідно цільового призначенням.

5. ПСП «Захід-Агро» відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» здійснити державну реєстрацію права оренди на земельну ділянку площею 11.3400 га. кадастровий номер 6125586800:02:001:0609 по вул. Нагоринка, 1 А                           с. Ромашівка, Чортківський район, Тернопільська область.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань  містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою                    (Смеречинська Л.І.).

Сільський голова                                                                 Віктор ШЕПЕТА