65 Про стан виконавської дисципліни в управліннях та відділах виконавчого комітету

БІЛОБОЖНИЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

28  червня  2023  року                с. Білобожниця                                  № 65

Про стан виконавської дисципліни в управліннях та

відділах виконавчого комітету

Заслухавши інформацію начальника відділу  організаційної, кадрової  роботи  документування  та  контролю  Домінік  Т.Я. про стан виконавської дисципліни в управліннях  та  відділах  виконавчого  комітету  Білобожницької  сільської  ради, з метою посилення контролю за виконанням актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та окремих доручень голови обласної військової адміністрації, власних розпорядчих документів, забезпечення своєчасного та якісного виконання контрольних документів, керуючись п.2 ч.2 ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про доступ до публічної інформації», виконавчий  комітет  сільської  ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію про стан виконавської дисципліни дисципліни в управліннях  та  відділах  виконавчого  комітету  Білобожницької  сільської  ради взяти до уваги. /Інформація додається/.

2. Секретарю ради, секретарю  виконавчого комітету, начальникам відділів, та комунальному  підприємству:

2.1. Посилити контроль та забезпечити безумовне і своєчасне виконання завдань, визначених в актах та дорученнях Президента України, Кабінету Міністрів України, інших центральних органів виконавчої влади, депутатських запитах та зверненнях, розпорядженнях та окремих дорученнях голів обласної  та  районної   військових адміністрацій, а також рішеннях сільської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнях і дорученнях сільського голови та розглядати на нарадах, засіданнях виконавчого комітету та сесіях сільської ради хід їх реалізації з прийняттям конкретних управлінських рішень.

2.2. Вживати заходи щодо притягнення, згідно з чинним законодавством, до  відповідальності осіб, які допускають порушення виконавської дисципліни.

2.4. Відділу  організаційної, кадрової  роботи,  документування  та  контролю                        (Домінік  Т.Я.) кожного місяця проводити День контролю та на апаратних нарадах доповідати про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах сільської ради.

3. Контроль по виконанню даного рішення покласти на  секретаря   виконкому                     Грицик  Н.Є.

Сільський  голова                                                         Віктор  ШЕПЕТА