52 Про надання дозволу на укладення  та підписання договору про поділ спадкового  майна

БІЛОБОЖНИЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

05  травня  2023  року                с. Білобожниця                                  № 52

Про надання дозволу на укладення  та підписання договору

про поділ спадкового  майна

Керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 56 Цивільного кодексу України, ст. ст. 17,  18 Закону України «Про охорону дитинства»,  ст. 177 Сімейного кодексу України, ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», п.п 66, 67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини беручи до уваги рішення комісії з питань захисту прав дитини від 05..03.2023 протокол №7, з метою забезпечення реалізації  законних інтересів дитини,  виконавчий  комітет  сільської  ради

ВИРІШИВ :

1. Надати  дозвіл гр, ххххххххххх, хххххх року народження, котра  діятиме за згодою  та в присутності матері  хххххххххх, на укладення та підписання договору про поділ спадщини, після смерті  її батька ххххххххх  хххх  року  народження, померлого  хххххххх року, щодо майна, яке складається з:  1/2 (однієї другої) частки у праві спільної часткової власності на земельну ділянку, площею ххххххх  гектарів, кадастровий номер      ххххххххххххх розташованої  на  території  ххххххххх  сільської  ради Чортківського  району  Тернопільської  області, цільове  призначення  якої для  ведення  товарного  сільськогосподарського  виробництва та 1/2 (однієї другої) частини житлового будинку  з  відповідною  часткою  господарських  будівель  та  споруд, який  розташований  за  адресою: село хххххххх  вул. ххххххх  буд. хх  (хххххх) Чортківського  району  Тернопільської  області.

2. Зобов’язати  ххххххххххх у трьохмісячний термін надати до служби у справах дітей  Білобожницької сільської ради копії договору про поділ спадкового майна та свідоцтва про право на спадщину.

3. Копію рішення направити заявнику та  службі  у  справах  дітей  Білобожницької сільської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника служби у справах дітей Білобожницької сільської ради Криницьку О.М.

Сільський  голова                                                                 Віктор  ШЕПЕТА