30 листопада 2021 рік

№172 Про  підготовку  та  відзначення Дня  Святого  Миколая, новорічних  та  Різдвяних  свят ( Додаток  до рішення виконавчого комітету сільської ради від 30.11.2021року №172 )

№173 Про надання  згоди  на списання літератури з книжкових фондів бібліотек  КУ «Центр  розвитку» Білобожницької  сільської   ради

№174 Про визначення уповноважених осіб на складання актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї  на  території  Білобожницької  сільської  ради

№175 Про  утворення  комісії  по  проведенні  інвентаризації  водних  об’єктів, лісів  комунальної  власності  та  комунального  майна ( Додаток до рішення виконавчого комітету сільської ради від30.11.2021року № 175 )

№176 Про надання дозволу на видалення зелених  насаджень на території  Білобожницької    сільської  ради

№178 Про  стан  виплати  матеріальної  допомоги громадянам  згідно  поданих  заяв

№179 Про затвердження видів робіт , які носять суспільно- корисний характер на 2021 рік