27 квітня 2021 рік

68 Про роботу закладів освіти

№69 Про  встановлення  межі транспортної доступності  підходящої  роботи  для  незайнятого  населення зареєстрованого  в Чортківському  районному  центрі  зайнятості   в  пошуку  роботи.

№70 Про об’єднання в окремий об’єкт нерухомого майна та присвоєння поштової адреси на комплекс будівель (нежитлові будівлі) по вул. Шевченка, 3, с. Білобожниця Чортківського району Тернопільської області. Власник– фермерське господарство «Оберіг Поділля»

№71 Про зміну поштової адреси на житловий будинок  з господарськими будівлями та спорудами вул. ХХХ, Х село Скомороше Чортківського району. Власник – ХХХ ХХХ ХХХ