26 Про продаж земельної ділянки площею 0,4400 га, в с. Калинівщина Чортківського району Тернопільської області

Проєкт

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

_________________ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від ____________________ року                                                      № _________

с. Білобожниця

Про продаж земельної ділянки площею 0,4400 га,

в с. Калинівщина Чортківського району Тернопільської області

Розглянувши заяву Сидора С.М., відповідно до статей 12, 19, 128, 130, 131, 132, 134-139, п.6 розділу Х перехідних положень Земельного кодексу України,  Закону України «Про оцінку землі», Постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1531, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) с. Калинівщина, Чортківський район Тернопільської області кадастровий номер: 6125580700:04:001:0050 площею 0,4400 га., для ведення особистого селянського господарства.

2. Білобожницькій сільській раді зареєструвати за собою право власності на  земельну ділянку кадастровий  номер: 6125580700:04:001:0050 площею 0,4400 га., для ведення особистого селянського господарства в с. Калинівщина, Чортківський район Тернопільської області;

3. Продати право власності Сидору Степану Михайловичу на земельну ділянку комунальної власності кадастровий номер: 6125580700:04:001:0050 площею 0,4400 га., категорія земель: землі сільськогосподарського призначення (розділ – 01), для ведення особистого селянського господарства (код згідно з КВЦПЗ – 01.03).

4. Затвердити ціну продажу земельної ділянки, зазначеної в пункті 3 цього рішення, визначену на підставі нормативно грошової оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення (дата оцінки -06.11.2023), у розмірі 10039, 72 грн. (десять тисяч тридцять девять гривень 72 коп.).

5.Установити договором купівлі-продажу земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 цього рішення, обтяження права власності покупця на земельну ділянку шляхом накладення заборони на розпорядження нею, у тому числі продаж або інше відчуження покупцем земельної ділянки та/або інших речових прав на неї до повного розрахунку за договором купівлі-продажу, зокрема заборонити:

- укладати договори купівлі-продажу, міни, дарування або іншого відчуження земельної ділянки, а також передавати земельну ділянку в заставу (іпотеку) та до статутного капіталу юридичних осіб;

- поділ земельної ділянки або її об’єднання з  іншими земельними ділянками;

- у разі передачі покупцем земельної ділянки в оренду надавати згоду орендарям на заставу (іпотеку) права оренди земельної ділянки, а також на передачу (внесення) права оренди земельної ділянки до статутного капіталу юридичних осіб;

- укладати договори суперфіцію та вчиняти будь-які інші дії та правочини, які можуть спричинити або пов’язані у майбутньому з переходом права на власності на земельну ділянку до інших осіб.

6.Договором купівлі-продажу земельної ділянки встановити, що право власності на дану земельну ділянку, виникає у покупця з моменту державної реєстрації цього права після нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки.

7.Зобов’язати Сидора Степана Михайловича:

7.1.укласти в місячний термін договір купівлі-продажу, зазначеної в пункті 1 цього рішення, земельної ділянки з Білобожницькою сільською радою, здійснити нотаріальне посвідчення правочину та зареєструвати право власності на земельну ділянку, відповідно до вимог законодавства України;

7.2.своєчасно сплачувати земельний податок, використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, дотримуватись меж земельної ділянки та правил добросусідства;

7.3.забезпечувати вільний доступ до земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 цього рішення, для контролю за дотриманням покупцем умов продажу земельної ділянки та для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

8. Попередити переможця земельних торгів що право власності на земельну ділянку може бути припинено відповідно до статей 140, 143 Земельного кодексу України.

9.Копію рішення направити заявнику.

10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань  містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою                    (Смеречинська Л.І.).

Сільський голова                                                                  Віктор ШЕПЕТА

Задорожна Н.

Смеречинська Л.