09 квітня 2021 рік

№53 Про стан розгляду звернень за I-ий квартал 2021 року

№54 Про хід виконання  сільського  бюджету за  І-ий  квартал 2021 року

№55 Про  внесення  змін  до   штатного  розпису ЗДО  с.Звиняч

№56 Про надання дозволу дарування ХХХ ХХХ ХХХ 1/7 частини житлового будинку з відповідною частиною господарських будівель своїй дочці ХХХ ХХХ ХХХ

№57 Про надання дозволу дарування ХХХ ХХХ ХХХ  1/7 частини житлового будинку з відповідною частиною господарських будівель сестрі дружини ХХХ ХХХ ХХХ.

№58 Про надання дозволу дарування ХХХ ХХХ ХХХ 1/7 частини житлового будинку з відповідною частиною господарських будівель своїй мамі ХХХ ХХХ ХХХ.

№59 Про надання дозволу дарування ХХХ ХХХ ХХХ 1/7 частини житлового будинку з  відповідною частиною господарських будівель своїй дружині ХХХ ХХХ ХХХ.

№60 Про надання дозволу дарування ХХХ ХХХ ХХХ 1/7 частини житлового будинку з  відповідною частиною господарських будівель своїй  сестрі  ХХХ ХХХ ХХХ

№61 Про  розгляд  рішення  комісії  з  питан захисту  прав  дітей  щодо  доцільності    надання  згоди  на  тимчасовий  виїзд  за  межі  України  ХХХ ХХХ ХХХ.

№62 Про зміну поштової адреси на житловий Будинок з господарськими будівлями та спорудами вул. ХХХ, Х село Ридодуби Чортківського району. Власники – ХХХ ХХХ ХХХ, ХХХ ХХХ ХХХ, ХХХ ХХХ ХХХ.

№63 Про зміну поштової адреси на житловий будинок вул. ХХХ, ХХ Х село Калинівщина Чортківського району. Власник – ХХХ ХХХ ХХХ

№64 Про вихід із членів особистого  селянського господарства гр.ХХХ.Х.Х.

№65 Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Білобожницької  сільської  ради

№67 Про призначення відповідальних  осіб за наповнення, зберігання, обробку та використання інформації автоматизованої системи Реєстру територіальної громади