04 листопада 2021 рік

№163 Про  роботу  комісії  з  питань  захисту  прав  дитини при  виконавчому  комітеті  Білобожницької  сільської  ради

№164 Про виконання Програми  соціально-економічного  та  культурного розвитку  Білобожницької  сільської ради

№165 Про призначення ХХХХХХХ відповідальною особою за життя , здоров”я та  виховання ХХХХХХХХХХХ

№168 Про  затвердження  акту  обстеження  місць знешкодження  вибухонебезпечних   предметів на  території  Білобожницької  сільської  ради ( Додаток до рішення  виконавчого  комітету № 168 від  04 листопада  2021 р. )

№169 Про надання дозволу Гайовій Катерині Дмитрівні на встановлення двох тимчасових споруд для ведення  підприємницької діяльності по вул. Л. Українки, 56-А в селі Білобожниця, Чортківського району Тернопільської області

№ 170 Про надання дозволу Грушці Лідії Володимирівні на встановлення двох тимчасових споруд для ведення  підприємницької діяльності в селі Буданів,  Чортківського    району Тернопільської області.