БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Чортківський район, Тернопільська область

№80 Про  затвердження  проектно-кошторисних  документацій робіт з  благоустрою  населених  пунктів  Білобожницької  територіальної  громади

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

29  липня  2022                       с. Білобожниця                                    № 80

 

Про  затвердження  проектно-кошторисних  документацій робіт

з  благоустрою  населених  пунктів  Білобожницької 

територіальної  громади

З метою забезпечення громадської безпеки та порядку на території  Білобожницької  громади, виконавчим комітетом Білобожницької  сільської  ради  вирішено здійснити заходи щодо не розголошення інформації, яка під час дії правового режиму воєнного стану в Україні може нести загрозу. Тому, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів» та беручи до уваги Указ Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (із змінами), Указ Президента України від 17.05.2022 №341/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану», Законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про оборону України», Постанови Кабінету міністрів України від 28.02.2022р. №169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (із змінами), розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 24.02.2022 №91/01.02-01 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Тернопільській області» та Рішення Ради оборони Тернопільської області від 14.07.2022 №72 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області», виконавчий комітет  Білобожницької  сільської  ради

ВИРІШИВ:

 

1.Затвердити проектно-кошторисні документації благоустрою  населених  пунктів  Білобожницької   територіальної  громади ( Додаток 1).

2.Комунальному підприємству КП «Білобожниця» під час здійснення закупівель та укладення договорів по благоустрою об’єктів населених пунктів керуватися положеннями Постанови Кабінету міністрів України від 28.02.2022р. №169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (із змінами).

3.Затвердити перелік об’єктів щодо надання послуг із благоустрою населених пунктів на території Білобожницької  територіальної  громади та обсяг їх фінансування, що буде здійснюватися у 2022 році, з обов’язковим дотриманням положень Постанови Кабінету міністрів України від 28.02.2022р. №169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (із змінами) (Додаток 2).

4.Уповноважити директора комунального підприємства «Білобожниця»  Скорого  Володимира  Михайловича  укладати договори з суб’єктами господарювання із наданими найбільш економічно вигідними ціновими пропозиціями щодо надання послуг із благоустрою населених пунктів згідно затвердженого переліку об’єктів, з обов’язковим дотриманням положень Постанови Кабінету міністрів України від 28.02.2022р. №169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (із змінами).

5.Враховуючи Рішення Ради оборони Тернопільської області від 14.07.2022р. №72 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області», визнати, що інформація про характеристики затверджених переліком об’єктів дорожньої інфраструктури, місце і час виконання аварійно-відновлювальних робіт (послуг) є інформацією, розголошення якої під час дії правового режиму воєнного стану може нести загрозу громадській безпеці і порядку.

           6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  начальника  відділу житлово-комунального господарства, економічного розвитку, інфраструктури та цивільного захисту Білобожницької сільської ради  Братківа  І.М.

 

 

Сільський голова                                                           Віктор   ШЕПЕТА

     

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь