A A A K K K
для людей із порушенням зору
БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Чортківський район, Тернопільська область

№483 Про затвердження «Положення про відшкодування збитків від неотриманих Білобожницькою сільською радою коштів за фактичне землекористування суб’єктами підприємницької діяльності, фізичними особами»

УКРАЇНА

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ДЕСЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

Від 16 лютого 2022 року                                                                        № 483

с. Білобожниця

 

Про затвердження «Положення про відшкодування збитків від

неотриманих Білобожницькою сільською радою коштів

за фактичне землекористування суб’єктами підприємницької

діяльності, фізичними особами»

 

З метою посилення контролю за використанням земель, створення єдиних організаційно-правових та економічних засад визначення розмірів збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю, удосконалення порядку відшкодування збитків, на підставі Земельного кодексу України, Цивільного кодексу України, Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.1993р. №284, керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26, ч. 1 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити Положення про відшкодування збитків від неотриманих Білобожницькою сільською радою коштів за фактичне землекористування  суб’єктами підприємницької діяльності, фізичними особами згідно додатку.

           2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (Смеречинська Л.І.).

 

Сільський голова                                                                   Віктор ШЕПЕТА

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано