№4 Про надання дозволу на дарування хххххххххх та ххххххххххххххххх  1/8 частини житлового будинку з відповідною частиною  господарських  будівель та споруд своїй сестрі хххххххххххххххххххх

БІЛОБОЖНИЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

­­­­ 16  січня  2024  року                с. Білобожниця                                  № 4

Про надання дозволу на дарування

хххххххххххххххх та

хххххххххххххххххххх

1/8 частини житлового будинку

з відповідною частиною  господарських

будівель та споруд своїй сестрі

хххххххххххххххххххх

Розглянувши рішення  комісії з питань захисту прав дитини від        16.01.2024 року № 1, керуючись ст. 30, 34, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.177  Сімейного кодексу України, ст.ст. 17,18 Закону України «Про охорону  дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту  бездомних громадян і безпритульних дітей», ст.31 Цивільного кодексу  України   виконавчий комітет Білобожницької сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити рішення  Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому  комітеті   Білобожницької  сільської ради № 5  від  16.01.2024  року  щодо   надання   дозволу громадянам хххххххххх , хххххххх року народження та ххххххх, ххххххх року народження на дарування належної їм кожному по 1/8 частині у праві спільної часткової власності на житловий будинок з відповідною частиною господарських будівель та споруд, що знаходиться в Тернопільській області Чортківського району, селі ххххххх, вулиці хххххххх своїй рідній сестрі ххххх, ххххх року народження, де зареєстровані та проживають малолітні діти – ххххххххх, ххххххх року народження та ххххххх, хххххх року народження.

Внаслідок дарування житлові та майнові права хххххххх   та ххххххххх  не будуть порушені.

2. Копію  рішення  направити  у відділ служби  у  справах  дітей  сільської  ради  та  заявнику.

3. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  начальника відділу  служби  у  справах  дітей  Криницьку  О.М.

Сільський  голова                                                         Віктор  ШЕПЕТА