БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Чортківський район, Тернопільська область

№348 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області

 

 

УКРАЇНА

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ШОСТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

Від 21 жовтня 2021 року                                                                    № 348

с. Білобожниця

 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області

 

          Розглянувши звернення громадян, відповідно до статей 12, 19, 22, 116, 118, 121, 122, 123, 124, 125, 134 Земельного кодексу України, Законом України «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про землеустрій», ст. 26 п. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області:

1.1. ПАП «ДОВІРА» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) площею 0,2234 га в оренду для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності громадського призначення (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування), вулиця Вокзальна, 45 с. Білобожниця, Чортківський район, Тернопільської області.               

1.2. Козак Арсену Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною  площею  0,2500 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування), с. Білобожниця, Чортківський район, Тернопільської області.               

1.3. Західному Олександру Мироновичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною  площею  2,0000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування), с. Буданів Теребовлянський р-н., Тернопільської області.               

1.4. Стасюк Андрію Романовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,4200 га у власність для ведення особистого селянського господарства:          

             -ділянка площею - 0,3100 га за адресою с. Семаківці Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1100 га за адресою с. Семаківці Чортківський район, Тернопільська область;

за рахунок земель  Білобожницької сільської ради сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

1.5. Тимчишин Арсену Михайловичу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,1200 га у власність для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Ридодуби Чортківського району Тернопільської області.

1.6. Тимчишин Богдану Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,1700 га у власність для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Ридодуби Чортківського району Тернопільської області.

1.7. Яцунь Ользі Володимирівні  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 1,8900 га у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,1900 га за адресою с. Косів Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,4000 га за адресою с. Косів Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,5500 га за адресою в урочищі «Ромашівське поле» с. Косів Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,7500 га за адресою в урочищі «На Хомяківці» с. Косів Чортківський район, Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

1.8. Слоїк Володимиру Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,3600 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Косів Чортківського району Тернопільської області.

1.9. Концограді Надії Станіславівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,3000 га у власність для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Косів Чортківського району Тернопільської області.

1.10. Довганюк Любові Олександрівні  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,3000 га у власність для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Білобожниця Чортківського району Тернопільської області.

1.11. Подольчук Ользі Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,6537 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,2216 га за адресою с. Білобожниця Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,2726 га за адресою с. Білобожниця Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1595 га за адресою с. Білобожниця Чортківський район, Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

1.12. Заяць Ірині Ярославівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,7000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Калинівщина Чортківського району  Тернопільської області.

1.13. Віцентович Ганні Іванівні  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,1415 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Джурин Чортківського району  Тернопільської області.

1.14. Бліхар Любові Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,2000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Палашівка Чортківського району  Тернопільської області.                   

1.15. Ковтун Степану Богдановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,3000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Криволука, Чортківський район, Тернопільської області.

1.16. Кушнір Нестору Ярославовичу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,5400 га. у власність:

            -ділянка площею - 0,1700 га. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою вул. Ст. Бандери, 24 с. Джурин Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,3700 га. для ведення особистого селянського господарства за адресою вул. Ст. Бандери, 24 с. Джурин Чортківський район, Тернопільська область;

за рахунок земель запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам).

1.17. Паньків Романії Романівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,3663 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,2163 га за адресою село Джурин Чортківський район Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1500 га за адресою село Джурин Чортківський район Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

1.18. Решетусі Ірині Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,3500 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Буданів, Теребовлянський район, Тернопільської області.

1.19. Мартинчук Денису Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 2,0000 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,7000 га за адресою село Палашівка Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 1,3000 га за адресою село Криволука Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

1.20. Василик Володимиру Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 1,5236 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,5509 га за адресою урочище «Ромашівське поле» село Косів Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,9727 га за адресою урочище «На Хомяківці» село Косів Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

          Скасувати:

п. 1.12 рішення сесії Білобожницької сільської ради №296 від 11 серпня 2021 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області»;

п. 1.2 рішення сесії Білобожницької сільської ради №288 від 11 серпня 2021 року «Про вилучення земельних ділянок, що знаходилися у користуванні громадян»;

п. 1.4 рішення сесії Білобожницької сільської ради №292 від 11 серпня 2021 року «Про надання дозволу громадянам на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність (оренду) на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області»;

1.21. Коршняк Святославу Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 1,5000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Базар, Чортківський район, Тернопільської області.

1.22. Макара Івану Михайлович на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 1,5000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Базар, Чортківський район, Тернопільської області.

1.23. Шевчук Василю Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 1,0000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Базар, Чортківський район, Тернопільської області.                            

1.24. Гулей Василю Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 1,0000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Базар, Чортківський район, Тернопільської області.                                        

1.25. Мотузишин Ігорю Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 1,0000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Базар, Чортківський район, Тернопільської області.                           

1.26. Веречак Дмитру Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 1,0000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Базар, Чортківський район, Тернопільської області.                           

1.27. Стефанчишин Віталію Ігоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 1,0000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Базар, Чортківський район, Тернопільської області.

1.28. Бураковському Роману Євгеновичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 1,0000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Базар, Чортківський район, Тернопільської області.                           

1.29. Ненчин Наталії Борисівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 1,0000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Базар, Чортківський район, Тернопільської області.                           

1.30. Керніцькій Оксані Мар’янівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,2923 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,1316 га за адресою село Полівці Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1607 га за адресою село Полівці Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

1.31. Швець Галині Мар’янівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,5692 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,1152 га за адресою село Полівці Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,4540 га за адресою село Полівці Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

1.32. СТзОВ «Ласковецький БРОВАР» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 4,3000 га в оренду для обслуговування нежитлових будівель (вагова, склад, склад з прибудовою) за рахунок земель  запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам), с. Буданів, Теребовлянський район, Тернопільської області.               

1.33. Харченко Івану Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,1500 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) урочище «Кремінна» с. Буданів, Теребовлянський район, Тернопільської області.

1.34. Бевза Руслану Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,4353 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Скомороше, Чортківський район, Тернопільської області.                               

1.35. Барабаш Івану Зіновійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,2000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Білий Потік, Чортківський район, Тернопільської області. 

1.36. Сенчук Андрію Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 2.0000 га. у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Базар, Чортківський район, Тернопільської області.

1.37. Мельник Наталії Зеновіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 1.6000 га. у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Косів, Чортківський район, Тернопільської області.                    

1.38. Сідляк Миколі Антоновичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 1,0000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Палашівка, Чортківський район, Тернопільської області.

1.39. Бойчук Тетяні Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 1,0000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Палашівка, Чортківський район, Тернопільської області.                             

1.40. Колівошко Сергію Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0.9206 га. кадастровий номер 6125586300:01:001:1454 у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) с. Палашівка, Чортківський район, Тернопільської області.

1.41. Іваськів Оксані Олегівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 1.3000 га. у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Палашівка, Чортківський район, Тернопільської області.

2.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати для розгляду та затвердження у встановленому законодавством порядку.

3.Копію рішення направити заявнику.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну    комісію   з питань містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (Смеречинська Л.І.).

 

 

Сільський голова                                                                     Віктор ШЕПЕТА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ШОСТА СЕСІЯ

ВИТЯГ З РІШЕННЯ

Від 21 жовтня 2021 року                                                                    № 348

с. Білобожниця

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області

 

          Розглянувши звернення громадян, відповідно до статей 12, 19, 22, 116, 118, 121, 122, 123, 124, 125, 134 Земельного кодексу України, Законом України «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про землеустрій», ст. 26 п. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області:
  2. Макара Івану Михайлович на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 1,5000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Базар, Чортківський район, Тернопільської області.
  3. землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати для розгляду та затвердження у встановленому законодавством порядку.
  4. рішення направити заявнику.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну    комісію   з питань містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (Смеречинська Л.І.).

 

Сільський голова                          підпис                                    Віктор ШЕПЕТА

 

Секретар сільської ради                                                               Надія Задорожна

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь