БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Чортківський район, Тернопільська область

№320 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області

 

 

УКРАЇНА

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ПЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

Від 15 вересня 2021 року                                                                    № 320

с. Білобожниця

 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області.

 

          Розглянувши звернення громадян, відповідно до статей 12, 22, 116, 118, 121, 122, 123, 125 Земельного кодексу України, Законом України «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про землеустрій», ст. 26 п. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області громадянам:

            1.1. Бобко Марії Ваврівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 1,6236 га у власність для ведення особистого селянського господарства:          

             -ділянка площею - 0,6000 га за адресою с. Ридодуби Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1900 га за адресою с. Ридодуби Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,6800 га за адресою с. Ридодуби Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1536 га за адресою с. Ридодуби Чортківський район, Тернопільська область;

за рахунок земель Білобожницької сільської ради сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

             1.2. Дацишин Ользі Богданівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  0,1700 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування), с. Полівці Тернопільської області.               

            1.3. Микитюк Марії Богданівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 1,1616 га у власність для ведення особистого селянського господарства:          

             -ділянка площею - 0,5500 га за адресою с. Полівці Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,3504 га за адресою с. Полівці Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,2612 га за адресою с. Полівці Чортківський район, Тернопільська область;

за рахунок земель  Білобожницької сільської ради сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

            1.4. Ігнатишин Ганні Броніславівні  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 1,1618 га у власність для ведення особистого селянського господарства:          

             -ділянка площею - 0,6000 га за адресою с. Калинівщина Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,2875 га за адресою с. Калинівщина Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1243 га за адресою с. Калинівщина Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1500 га за адресою с. Калинівщина Чортківський район, Тернопільська область;

за рахунок земель  Білобожницької сільської ради сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.5. Бурлака Ларисі Святославівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 1,0000 га у власність для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Базар Чортківського району Тернопільської області.

           1.6. Безпальку Андрію Андрійовичу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,3310 га у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,1985 га за адресою с. Калинівщина Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1326 га за адресою с. Калинівщина Чортківський район, Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.7. Парнезі Любові Григорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,1229 га у власність для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель  комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Полівці Чортківського району Тернопільської області.

            1.8. Костюк Марії Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,7720 га у власність для ведення особистого селянського господарства

            -ділянка площею - 0,2500 га за адресою с. Ридодуби Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1100 га за адресою с. Ридодуби Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1100 га за адресою с. Ридодуби Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1653 га за адресою с. Ридодуби Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1367 га за адресою с. Ридодуби Чортківський район, Тернопільська область.

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

            1.9. Швець Людмилі Зіновіївні  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,8500 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,1500 га за адресою с. Мазурівка Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,2000 га за адресою с. Мазурівка Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,2500 га за адресою с. Білобожниця Чортківський район, Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.10. Слюсарчин Віталію Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,5900 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,3000 га за адресою с. Калинівщина Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,2900 га за адресою с. Калинівщина Чортківський район, Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.11. Регейлу Миколі Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 1,8000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Косів Чортківського району  Тернопільської області.

           1.12. Юрик Івану Володимировичу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,1458 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Полівці Чортківського району  Тернопільської області.

          1.13. Дмитровській Михайлині Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 1,1196 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,1000 га за адресою вул. Басії с. Полівці Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,3500 га за адресою урочище «Пята полоса від Ягольницької» с. Полівцы Чортківський район, Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,6696 га за адресою урочище «Третя полоса від Ягольницької» с. Полівцы Чортківський район, Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.14. Марценюк Наталія Андріївна на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,2487 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) вул. Шевченка, с. Буданів, Теребовлянський район, Тернопільської області.

           1.15. Марценюк Михайлу Андрійовичу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,0836 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) вул. Шевченка, с. Буданів, Теребовлянський район, Тернопільської області.

           1.16. Коцюк Наталії Чеславівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,3600 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,1700 га за адресою масив «Стависька», село Буданів Теребовлянький район Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1900 га за адресою масив «Стависька», село Буданів Теребовлянький район Тернопільська область.

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.17. Рошко Тетяні Степанівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,4000 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,1500 га за адресою масив «Кремінна», село Буданів Теребовлянький район Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1500 га за адресою вул. Цвігуна, село Буданів Теребовлянький район Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1000 га за адресою вул. Цвігуна, село Буданів Теребовлянький район Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.18. Овчарик Дарія Іванівна на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,3000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) масив «Кремінна», с. Буданів, Теребовлянський район, Тернопільської області.

             1.19. Шкрибайло Оксані Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,2400 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) масив «Сад», с. Буданів, Теребовлянський район, Тернопільської області. 

          1.20. Атаманчук Михайлу Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,1373 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) по вул. Середня с. Джурин, Чортківський район, Тернопільської області.

           1.21. Корнак Борису Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2600 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Палашівка, Чортківський район, Тернопільської області.   

           1.22. Дядів Ганні Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,8490 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,3000 га за адресою село Джурин Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,2990 га за адресою село Джурин Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,2500 га за адресою село Джурин Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.23. Атаманчук Марії Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,4787 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,2200 га за адресою село Джурин Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1200 га за адресою село Джурин Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,1387 га за адресою село Джурин Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.24. Говорусі Володимиру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною  площею 0,5065 га. у власність для ведення особистого селянського господарства:

            -ділянка площею - 0,2553 га за адресою село Звиняч Чортківського району Тернопільська область;

            -ділянка площею - 0,2512 га за адресою село Звиняч Чортківського району Тернопільська область;

за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування).

           1.25. Фаріон Оксані Львівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,4000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Білобожниця, Чортківський район, Тернопільської області.  

           1.26. Данчишин Ользі Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,9000 га в оренду для обслуговування комплексу за рахунок земель комунальної форми власності землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) по вул. Центральна, 23            с. Семаківці, Чортківський район, Тернопільської області.

           1.27. Луцик Ользі Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,0000 га у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної форми власності сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) с. Буданів, Теребовлянський район, Тернопільської області.      

2.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати для розгляду та затвердження у встановленому законодавством порядку.

3.Копію рішення направити заявнику.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну    комісію   з питань містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (Смеречинська Л.І.).

 

 

Сільський голова                                                                     Віктор ШЕПЕТА

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь