A A A K K K
для людей із порушенням зору
БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Чортківський район, Тернопільська область

№289 Про внесення змін в рішення №251 від 09 липня 2021 року « Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області»

 

 

УКРАЇНА

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

Від 11 серпня 2021 року                                                                    № 289

с. Білобожниця

 

Про внесення змін в рішення №251 від 09 липня 2021 року « Про

надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам на території Білобожницької сільської

ради Чортківського району Тернопільської області»

 

        Відповідно до статей  12, 22, 116, 118, 121, 122, 123, 125 Земельного кодексу України, Законом України «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про землеустрій», керуючись статтею ст. 26 п. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

          1. Внести змін в рішення №251 від 09 липня 2021 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області», а саме в п. 1.9 та викласти його в новій редакції:

«1.9. Смереці Івану Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування будівель свинарника орієнтовною площею 1,1765 га за рахунок земель Білобожницької сільської ради комунальної форми власності “землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам)” за адресою с. Джурин       вул. Шанайди,26-З».

2. Копію рішення направити заявнику. 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань  містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою                    (Смеречинська Л.І.).

 

Сільський голова                                                                      Віктор ШЕПЕТА

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано