A A A K K K
для людей із порушенням зору
БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Чортківський район, Тернопільська область

№233 Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

УКРАЇНА

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ДРУГА СЕСІЯ

ПЯТЕ  ПЛЕНАРНЕ  ЗАСІДАННЯ

РІШЕННЯ

 

Від 04 червня 2021 року                                                              № 233

с. Білобожниця

 

Про  надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки

 

          Розглянувши  заяви  членів та голови СФГ  «Микитинів» відповідно до ст. ст. 12, 93,118, 124, 134 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська  рада  

ВИРІІШИЛА:

            1. Надати  дозвіл на  виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення земельних  ділянок для ведення фермерського господарства в розмірі земельних часток (паїв)  на території с Палашівка.

           1.1.  Надати дозвіл голові СФГ «Микитинів» Микитин Олесі Федорівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства у власність у розмірі земельної частки (паю) 2,03га  в умовних кадастрових гектарах за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарського призначення (землі СФГ «Микитинів», угіддя – рілля), розташованих за межами  с. Палашівка Чортківського району Тернопільської області.

            1.2.  Надати дозвіл члену СФГ «Микитинів» Микитин Володимиру Тарасовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства у власність у розмірі земельної частки (паю) 2,03га  в умовних кадастрових гектарах за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарського призначення (землі СФГ «Микитинів», угіддя – рілля), розташованих за межами  с. Палашівка Чортківського району Тернопільської області.

                        1.3.  Надати дозвіл члену СФГ «Микитинів» Барчишак Галині Тарасівні   на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства у власність у розмірі земельної частки (паю) 2,03га  в умовних кадастрових гектарах за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарського призначення (землі СФГ «Микитинів», угіддя – рілля), розташованих за межами  с. Палашівка Чортківського району Тернопільської області.

         1.4.  Надати дозвіл члену СФГ «Микитинів» Катериночкіну Миколі Олександровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства у власність у розмірі земельної частки (паю) 2,03га  в умовних кадастрових гектарах за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарського призначення (землі СФГ «Микитинів», угіддя – рілля), розташованих за межами  с. Палашівка Чортківського району Тернопільської області.

             1.5.  Надати дозвіл члену СФГ «Микитинів» Катериночкіній Марії Тарасівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства у власність у розмірі земельної частки (паю) 2,03га  в умовних кадастрових гектарах за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарського призначення (землі СФГ «Микитинів», угіддя – рілля), розташованих за межами  с. Палашівка Чортківського району Тернопільської області.

             1.6.  Надати дозвіл члену СФГ «Микитинів» Катериночкіній  Ользі Олександрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства у власність у розмірі земельної частки (паю) 2,03га  в умовних кадастрових гектарах за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарського призначення (землі СФГ «Микитинів», угіддя – рілля), розташованих за межами  с. Палашівка Чортківського району Тернопільської області.

         1.7.  Надати дозвіл члену СФГ «Микитинів» Микитин Тетяні Ігорівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства у власність у розмірі земельної частки (паю) 2,03га  в умовних кадастрових гектарах за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарського призначення (землі СФГ «Микитинів», угіддя – рілля), розташованих за межами  с. Палашівка Чортківського району Тернопільської області.

              2.Виготовлений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати на затвердження до сесії Білобожницької сільської ради .

              3. Контроль  за  виконанням даного  рішення  покласти   на постійну комісію   з питань містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (Смеречинська Л.І.) .

 

Сільський голова                                                                                         Віктор ШЕПЕТА

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь