№23 Про надання дозволу на дарування   хххххххххх належного їй житлового будинку  з господарськими будівлям своїй дочці   ххххххххх

БІЛОБОЖНИЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

­­­­ 14  лютого  2024  року                с. Білобожниця                                  № 23

Про надання дозволу на дарування   хххххххххх

належного їй житлового будинку  з господарськими будівлям

своїй дочці   ххххххххх

Розглянувши рішення  комісії з   питань захисту прав дитини від        13.02.2024 року №2, керуючись ст. 30, 34, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.177  Сімейного кодексу України, ст.ст. 17,18 Закону України «Про охорону  дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту  бездомних громадян і безпритульних дітей», ст.31 Цивільного кодексу  України   виконавчий комітет Білобожницької сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити рішення  Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому  комітеті   Білобожницької  сільської ради № 2 від  13.02.2024  року  щодо   надання   дозволу гр. ххххххххх хххх року народження на дарування  належного їй житлового будинку з господарськими будівлями, розташованого в селі хххххх по вулиці хххххххх Чортківського району Тернопільської області своїй дочці – хххххххххх,хххх року народження, де зареєстровані та проживають малолітні діти: хххххххх,хххх року народження, хххххххххх,хххх  року народження та ххххххх  хххх  року народження.

Внаслідок дарування житлові та майнові права ххххххххх,ххххххххх та ххххххххх не будуть порушені.

2. Копію  рішення  направити  у відділ служби  у  справах  дітей  сільської  ради  та  заявнику.

3. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  начальника відділу  служби  у  справах  дітей  Криницьку  О.М.

Сільський  голова                                                        Віктор  ШЕПЕТА