БІЛОБОЖНИЦЬКА ГРОМАДА
Чортківський район, Тернопільська область

№195 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області.

УКРАЇНА

БІЛОБОЖНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

ДРУГА СЕСІЯ

ЧЕТВЕРТЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

РІШЕННЯ

 

Від 22 квітня 2021 року                                                                                                № 195

с. Білобожниця

 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області.

 

        Розглянувши звернення громадян, відповідно до статей  12, 22, 116, 118, 121, 122, 123, 125 Земельного кодексу України, Законом України «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про землеустрій», ст. 26 п. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

            1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області громадянам :

  1.1. Кушнір Марії Іванівні для ведення особистого селянського господарства   площею - 0,9917 га. в с. Мазурівка, Чортківського району Тернопільської області, за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарські землі сільськогосподарські угіддя (рілля) у власність;

1.2. Варцабі Назарію Ігоровичу для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею - 0,1300 га. в с. Полівці Чортківського району Тернопільської області, за рахунок земель  сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) в межах  населеного пункту  у власність.

1.3. Бабій Галині Романівні для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею - 0,6700 га. в с. Косів Чортківського району Тернопільської області, за рахунок земель  сільськогосподарського призначення (рілля, землі не надані у власність або постійне користування) в межах  населеного пункту  у власність.

1.4. Данчишину Віктору Романовичу для ведення особистого селянського господарства площею – 1,9533 га. кадастровий номер 6125580700:01:005:0001 в с. Семаківці Чортківського району Тернопільської області, за рахунок земель  комунальної власності , землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) за межами населеного пункту у власність.

1.5. Гудзику Ігорю Васильовичу для обслуговування   приміщення (будинок їдальні)  площею - 0,0400 га. по вул. Першотравнева, 56-В  с. Джурин, Чортківського району Тернопільської області, за рахунок земель комунальної власності  землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) землі під господарськими будівлями і дворами в оренду

1.6. Гудзику Ігорю Васильовичу для обслуговування  приміщення (гаражі та складські приміщення)  площею - 0,1133 га. по вул. Першотравнева, 56-Г в с. Джурин, Чортківського району Тернопільської області, за рахунок земель комунальної власності, землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) землі під господарськими будівлями і дворами  в оренду.

1.7. Гудзику Ігорю Васильовичу та Підгорському Володимиру Олексійовичу   для обслуговування  приміщення (гуртожиток з водонапірною баштою та насосною)  площею - 0,7000 га. по вул. Першотравнева,56-Б в                   с. Джурин, Чортківського району Тернопільської області, за рахунок земель комунальної власності землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) землі під господарськими будівлями і дворами   в оренду.

1.8. Гудзику Ігорю Васильовичу та Підгорському Володимиру Олексійовичу   для обслуговування  будівель торгівлі   (магазин)  площею - 0,0628 га. по вул. Першотравнева,56-А в с. Джурин, Чортківського району Тернопільської області, за рахунок земель комунальної власності в оренду.

           3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність подати для розгляду та затвердження у встановленому законодавством порядку.

           4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань містобудування, земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (Смеречинська Л.І.) та відділ архітектури та земельних відносин Білобожницької сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                                          Віктор Шепета 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь